54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: "Задача обласної влади - надати громадам підтримку, аби ефективно завершити вже розпочаті раніше проекти"

07.05.2021

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва разом із депутатами Юрієм Кретом, Антоном Табунщиком та Людмилою Самчинською здійснили робочу поїздку до Вознесенського району.

Серед жителів Южноукраїнська постало гостре питання щодо людей, які перехворіли на коронавірус та були змушені  лікуватися за власний рахунок. 

У Костянтинівці депутати ознайомились з проблемними питаннями та роботою медичних, освітніх та культурних закладів.  Мешканців турбує незрозуміла передача в аренду  комунального майна громади (місцевого палацу культури)  приватній особі. 

Також потребує термінової реконструкції місцева амбулаторія сімейної медицини. 

У Вознесенську із мером міста голова облради із колегами обговорили необхідність ремонту каналізаційно - насосної станції, яка зараз перебуває в аварійному стані. 

Крім того, керівництво міста занепокоєне долею команди з мотоболу та підтримкою цього виду спорту на обласному рівні.  

“Відвідали Вознесенську ЗОШ №10. За легендою, це найстаріша школа в місті, яка зібрала дітей різних національностей. Але, на жаль, також є свої проблеми - незакінчене УКСом будівництво бомбосховища, потребує ремонту дах та фасад школи. Школярі створили справжнє місцеве самоврядування. Є і Президент школи, і Міністри освіти, спорту та інші. Поспілкувалися щиро і тепло. Добре, що у  дітей багато амбіцій та багато побажань. Запропонувала їм долучитися до нашої молодіжної обласної ради, над якою ми зараз працюємо, адже саме молодь повинна створювати наше майбутнє”, - прокоментувала Ганна Замазєєва. 

У Дорошівській громаді голова облради із депутатами звернули увагу на проблеми з водозабезпеченням та зовнішнім освітленням, на встановлення/оновлення якого необхідно близько 250 тис грн. “У населеному пункті майже немає інфраструктури,  яка б дала можливість розвиватися промисловості. Потрібні інвестиції в плані розвитку тваринництва або ж плодоовочівництва”, - зазначила голова обласної ради. 

Ганна Замазєєва підкреслила, що наразі задача обласної влади - надати громадам підтримку, аби ефективно завершити вже розпочаті раніше проекти, аби місцеві жителі реально відчули конструктивну роботу. 

 

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

21.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації - о 10.00;

з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації - об 11.00

- з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності - о 13.00

_________________________

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку