54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

У Вознесенському районі голова та депутати облради обговорили проблеми енергетики

06.05.2021

У четвер, 6 травня, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва разом із депутатами Юрієм Кретом, Антоном Табунщиком та Людмилою Самчинською здійснили робочу поїздку до Вознесенського району.

З ранку депутати відвідали Южноукраїнську АЕС - ознайомились з роботою підприємства, оглянули будівництво Ташлицької ГАЕС та обговорили проблемні питання галузі. Тема, яка вже тривалий час викликає широкий резонанс у громади та екологів - підняття рівня Олександрівського водосховища до відмітки 20.7 м, що необхідно для завершення будування Ташлицької ГАЕС.

Ганна Замазєєва запропонувала створити робочу групу та проаналізувати усі аспекти зазначеної вище проблеми: "До складу робочої групи залучимо представників депутатського корпусу, АЕС, басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг, активістів, вчених та екологів. 20 травня завершуються громадські слухання. Після цього ми розглянемо всі позитивні та негативні наслідки для громади та окреслимо подальші кроки", - пояснила голова облради.

Також депутати вислухали ситуацію, яка склалася у взаємовідносинах між АЕС та КП Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство, яке на сьогодні має заборгованість перед АЕС за надані послуги майже 210 млн грн. "Проблема "висить" ще з 2010 року. Тому потрібно розбиратися - чи це неефективне управління, чи якісь інші чинники, але такого не повинно бути", - підкреслила Ганна Замазєєва.

БІЛЬШЕ ФОТО - ТУТ

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку