54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

На транспортній комісії обговорили ремонт доріг місцевого значення та стан виконання ремонтних робіт доріг державного значення

21.04.2021

Ремонт доріг місцевого значення та стан виконання ремонтних робіт доріг державного значення - ці та деякі інші питання розглянули сьогодні на засіданні робочої групи постійної комісії облради з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водогосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації.

 

Про це повідомив на сторінці у ФБ голова комісії Іван Кухта.

 

Він розповів, що у ході комісії проголосовано ряд важливих пропозицій та направлено звернення до голів громад області щодо передачі проектно-кошторисної документації Державному агентству автомобільних доріг України, яке виступає замовником та здійснює контроль за виконанням ремонтних робіт доріг місцевого значення.

 

За інформацією заступника голови облдержадміністрації Ігоря Кузьміна, по 26 об’єктам тривають тендерні процедури, а по перехідним проектом, що розпочали ремонтувати ще минулого року, відновлено роботи. Враховуючи зміни у законодавстві, управління інфраструктури ОДА проводить торги на утримання місцевих доріг по всій Миколаївській області одразу на 3 роки. Іван Кухта зазначив, що разом із депутатами обговорили це питання та прийшли спільної думки, що таке рішення є правильним, так як з одного боку підрядна організація розуміє об’єм робіт та готова купувати необхідну техніку та устаткування, з іншого боку, ми значно економимо час на проведенні тендерних процедур та можемо більш оперативно виконувати усі поточні роботи, в тому числі, по відновленню мостових переходів.

 

Члени комісії також надали ряд рекомендацій Службі автомобільних доріг, в тому числі, пропрацювати разом із Укртрансбезпекою можливість встановлення та облаштування майданчика ГВК перед Баштанським кільцем. «Погоджуюсь з інспекторами в тому, що ГВК біля Казанки не вирішує питання великовагового транспорту, що прямує зі Снігурівки, Березнегуватого та ряду інших громад області. Для жителів Снігурівщини зазначу, що питання ремонту дороги Казанка- Снігурівка – Антонівка, яку місцеві жителі називають трасою Снігурівка – Херсон, в мене на особистому контролі. Служба автомобільних доріг триматиме мене в курсі щодо початку та ходу виконання проектних робіт на цьому логістичному об’єкті, який є важливим для жителів не лише Снігурівщини, а й усього нового Баштанського району», - зазначив Іван Кухта.

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку