54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва провела нараду з керівниками обласних медзакладів щодо підвозу медиків під час карантинних обмежень

08.04.2021
В Миколаївській обласній раді під головуванням голови облради Ганни Замазєєвої відбулася нарада з керівниками обласних медзакладів. На нараді були присутні голова постійної комісії облради з медичних питань Ірина Шабільянова, заступник голови Миколаївської ОДА Ігор Кузьмін, керівники обласних медзакладів та керівництво департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації.  
"Оскільки останнім часом накопичилось багато питань в медичній галузі вирішила провести нараду. На зустрічі підняла важливе питання - підвіз медичних працівників в період локдауну. Вважаю, що ми повинні бути чесними та визнати, що ситуація напружена, проблема насправді існує та її треба вирішувати. До мене звернулося безліч медпрацівників, які через обмежений рух транспорту в Миколаєві не можуть дістатися як на роботу, так і до дому після робочої зміни" - повідомила в мережі Фейсбук голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва. 
Керівники медзакладів підтвердили, що проблема з підвозом їх працівників дійсно є. Зважаючи на це, Ганна Замазєєва запропонувала вирішити дане питання через Асоціацію автомобільних перевізників в Миколаївській області, з якими попередньо вже обговорено цю проблему та отримано згоду. Перевізники зголосилися виділити один автобус, який буде займатися перевезенням виключно медпрацівників. Ганна Замазєєва акцентувала на необхідності консолідації зусиль та звернулася до керівників обласних медзакладів завтра надати перевізникам маршрути, за якими необхідно буде здійснювати перевезення.
Також голова облради Ганна Замазєєва запропонувала ще один варіант вирішення питання підвозу лікарів. "На сьогодні в школах, учні яких пішли на карантин, знаходяться шкільні автобуси – вони забезпечені й бензином, і водіями. Тож, аби цей транспорт попросту не простоював в закладах освіти, ми можемо вже зараз залучити його для підвозу медпрацівників і, таким чином, використати шкільні автобуси з користю. Проте такий варіант можливий тільки в тому випадку, якщо комісія з питань ТЕБ та НС зможе прийняти відповідне рішення" - зазначила Ганна Замазєєва. 
Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку