54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

В обласній раді обговорили можливості допомоги та соцзахисту для учасників бойових дій та їх сімей

05.04.2021

Сьогодні голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва на зустрічі із начальником Відділу у Миколаївській області Міністерства у справах ветеранів України Володимиром Закалюжним, головою правління «Руху ветеранів Миколаївщини» Юрієм Степанцем та головою «Асоціації учасників та інвалідів АТО» Іллею Шполянським визначили, якої допомоги у вирішенні соціальних проблем потребують учасники бойових дій та їх сім'ї.

Ганна Замазєєва зазначила, що важливим питанням є відновлення фінансування напрямку обласної програми «Турбота» - «Матеріальна допомога на відкриття та розвиток власної справи учасників АТОООС». Також вона відмітила, що минулого року область мала недофінансування у напрямку придбання житла для ветеранів АТО. «Найближчим часом направимо запит до департаменту соціального захисту Миколаївської облдержадміністрації для надання детальної інформації щодо використання коштів на купівлю житла по минулорічній програмі», - зазначила Ганна Замазєєва.

У ході зустрічі обговорили ідею реалізації оздоровлення дітей із зони ООС. Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва впевнена, що оздоровлення доцільно проводити на базі обласних оздоровчих закладів. Як варіант - для цього можна розглядати КНП «Обласний дитячий центр медичної реабілітації» (санаторій «Південний») та його філію в Рибаківці.

«Питань, які потрібно вирішувати - багато. Я відкрита для спілкування та діалогу, і сподіваюся, що подальша співпраця і з профільним міністерством, і з ОДА та нашими ветеранами-захисниками буде ефективною, та дозволить знайти шляхи вирішення порушених сьогодні проблем», - сказала Ганна Замазєєва.

Оголошення Читати всі
2021-03-26
Увага! Конкурс!

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД У ВИКОНАВЧОМУ АПАРАТІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку