54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Коментар голови Миколаївської облради Ганни Замазєєвої щодо підсумків роботи Робочої групи в КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб»

29.03.2021
Толерантність, взаємоповага, підтримка один одного та взаємодопомога – це ті категорії, які повинні сьогодні об’єднувати усіх нас в часи боротьби проти існуючих викликів, зокрема й у питанні протистояння атаці пандемії коронавірусу COVID-19, що триває вже понад рік.
Наші лікарі, не вагаючись, самовіддано стали на захист громадян у надскладних умовах. За це їм щира подяка. Не менш самовіддано долучився до боротьби зі страшною хворобою і наш патріотичний і соціально-відповідальний бізнес. І за це ми теж не втомимося висловлювати слова щирої подяки.
Але, на жаль, іноді виникають непорозуміння, які потім, через політичні, особистісні або інші причини, можуть призводити до неприємних публічних конфліктів, взаємозвинувачень та спірних ситуацій з дуже неприємними та руйнівними наслідками. До прикладу, так відбулося на початку року навколо системи опалення нашої обласної інфекційної лікарні, яка буда побудована завдяки державницькій позиції керівника ТОВ СП «Нібулон», Героя України Олексія Вадатурського.
Миколаївська обласна рада, як головний орган місцевого самоврядування в регіоні, не мала права залишатися осторонь тієї ситуації, яка відбувалася, зокрема, і у публічній площині. Саме тому, щоб об’єктивно, неупереджено та беземоційно розібратися в набираючому оберти тоді конфлікті, я, як голова обласної ради доручила сформувати робочу групу з числа депутатів обласної ради, посадовців облдержадміністрації та профільних спеціалістів аби досконало вивчити ситуацію. Сьогодні у цьому питанні поставлено крапку – фахівці та експерти, залучені до вищевказаної робочої групи, проаналізувавши наявну документацію та усі позиції, в тому числі з виїздом на місце, надали свої висновки та розробили відповідні пропозиції.
Якщо стисло: робоча група не виявила жодної провини товариства щодо неякісного ремонту системи опалення. Більш того, у 2020 році «Нібулон» замінив опалювальні котли в лікарні на сучасні, здійснив очищення за спеціальною технологією всієї системи опалення, додатково провів енергоаудит в усіх будівлях нашої інфекційної лікарні, завдяки чому заклад на сьогодні має можливість учетверо економити споживання газу, підвищивши свою енергоефективність та ін.
За короткий проміжок часу, завдяки підтримці ТОВ СП «Нібулон» та інших соціально-відповідальних підприємств, вдалося перетворити нашу інфекційну лікарню у сучасне медичне містечко. А це, своєю чергою, надало можливість професійному та висококваліфікованому медичному персоналу, на чолі зі Світланою Федоровою, надавати якісні медичні послуги і врятувати сотні життів мешканців Миколаївської області, яких вразив COVID-19.
Підсумковий протокол із висновками та пропозиціями, що напрацьовані робочою групою, буде надісланий відповідним органам та структурним підрозділам для відпрацювання. Особисто я сподіваюся, що усі ми зробимо правильні висновки з цієї ситуації й у майбутньому будемо уникати подібних конфліктів, бо у нас немає права витрачати наші ресурси на чвари та ворожнечу. Закликаю на майбутнє – не потрібно піддаватися емоціям, і пам’ятайте, що кожне необдумане слово – це куля, яка може вразити і призвести до неочікуваних наслідків.
Зі свого боку, хочу ще раз висловити слова подяки нашім лікарям, які щоденно, ризикуючи своїм життям, раґятують життя інших.
Окрема щира і величезна подяка, від усієї громади Миколаївщини, усім працівникам ТОВ СП «Нібулон» та його керівнику Олексію Вадатурському за високий професіоналізм, державницьку позицію, небайдужість до проблем сьогодення у галузі охорони здоров’я Миколаївщини та надання неоціненної допомоги у зміцненні матеріально-технічної бази не лише вищезгаданого медичного закладу. Завдяки своїй соціально-відповідальній позиції, ви, у такий непростий час, щоденно докладаєте зусиль для допомоги у створенні гідних умов праці для працівників закладів охорони здоров’я, які самовіддано борються за здоров’я громадян.
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку