54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

На четвертій сесії обласної ради ухвалено проєкт про внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік

17.03.2021

16 березня відбулось засідання четвертої сесії Миколаївської обласної ради восьмого скликання.

До початку пленарної частини голова Миколаївської обласної Ганна Замазєєва привітала депутатів обласної ради восьмого скликання Ігоря Мухарського із призначенням на посаду голови Миколаївської райдержадміністрації та Владислава Мартиченка з призначенням на посаду першого заступника начальника Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу. «Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіху в усіх починаннях. Нехай ваша робота на відповідальних посадах буде щедрою на нові ідеї, відкриття та мудрі, далекоглядні рішення, які допоможуть реалізувати поставленні завдання та здійснити задумані плани», - привітала голова обласної ради Ганна Замазєєва.

До порядку денного четвертої сесії Миколаївської обласної ради було включено 44 питання. Основні з них стосувалися внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2021 рік. Розгляду бюджетних питань передувало обговорення цілого ряду проектів рішень.

На сесії депутатським корпусом також ухвалено ряд кадрових питань. На посаду директора Миколаївської обласної універсальної бібліотеки призначено Вікторію Агаркову та підтримано продовження трудових відносин з директором Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Василем Шуляром.

Депутати обласної ради ухвалили запропонований Миколаївською облдержадміністрацією проєкт про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2021 рік.

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Вадим Іщенко зазначив, що з метою використання коштів субвенцій з державного бюджету, залишки яких сформувались на 1 січня 2021 року, пропонується їх розподілити - з урахуванням цільового призначення за пропозиціями головних розпорядників коштів обласного бюджету.

«Для забезпечення збалансування державного та обласного бюджету виникла необхідність врахувати зміни обсягу міжбюджетних трансфертів поточного року, як за доходами, так і за видатками. Крім того, з метою виконання окремих заходів щодо соціально-економічного розвитку, розвитку освіти, соціального захисту окремих категорій населення Миколаївської області, завершення ремонтних робіт в обласних закладах, забезпечення реалізації інвестиційних проектів, які у поточному році мають реалізуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку, обласного бюджету, завершення робіт по об’єктах “Великого будівництва” пропонується залучити вільний залишок коштів обласного бюджету. У зв’язку зі збільшенням капітальних видатків потрібно вносити зміни до переліку робіт та об’єктів, фінансування яких буде проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку. Також враховано пропозиції щодо залучення залишку коштів обласного цільового фонду охорони навколишнього природного середовища та від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва», - зазначив Вадим Іщенко.

По дохідній частині обласного бюджету збільшується обсяг міжбюджетних трансфертів на суму 3 857,3 тис грн по загальному фонду за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на суму 3 857,3 тис грн на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров'я.

По видатковій частині обласного бюджету обсяг асигнувань збільшується за рахунок:

-  міжбюджетних трансфертів поточного року - субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров'я на суму 3 857,3 тис грн;

-  залишку коштів обласного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду – 568 507,254 тис грн, у тому числі за рахунок залишку коштів:

Субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам – 478 436,247 тис грн:

-  освітньої субвенції – 29 488,966 тис грн;

-  на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами - 9 254,290 тис грн;

-  на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості – 32 509,777 тис грн;

-  на капітальний ремонт автомобільних доріг О 151124 Миколаїв-Станіслів-Херсон та О 151101 (Миколаїв-Херсон) - Любомирівка-Першотравневе- (Казанка-(Р-47)) – 300 000,0 тис грн;

-  на будівництво мостового переходу через р. Південний Буг між с. Богданівка Доманівського та смт. Константинівка Арбузинського району – 20 000,0 тис грн;

-  на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власної у населених пунктах – 87 183,214 тис грн.

Фонду охорони навколишнього природного середовища – 6 690,592 тис грн.

Відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва – 1 370,592 тис грн.

Вільного залишку коштів обласного бюджету на 01.01.2021 - 82 009,823 тис гривень.

Зокрема, на сесії були підтримані проекти рішень, пов’язані із розвитком інфраструктури Миколаївської області, чимало процедурних питань і, звісно, зміни до бюджету.

«Хочу подякувати своїм колегам, депутатам обласної ради, за плідну співпрацю один з одним та конструктив! Вдячна кожному за свідомий підхід до роботи сесії обласної ради! Тільки завдяки спільним зусиллям, працюючи єдиною командою та тримаючись разом ми достойно пройдемо через усі випробування та досягнемо успіху заради розвитку громад Миколаївщини!», - зазначила Ганна Замазєєва.

 

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку