54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Обласна влада підтримує відкритий діалог з аграріями

18.03.2021
Голова обласної ради Ганна Замазєєва разом з очільником облдержадміністрації Віталієм Кімом провели діалог з миколаївськими аграріями, обговоривши механізми співпраці обласної влади та агробізнесу.
 
Як підкреслили учасники зустрічі, це перша подібна зустріч обласної влади з аграріями регіону за останні роки.
 
Ганна Замазєєва запевнила усіх присутніх - обласна влада готова дослухатися до пропозицій фахівців сільського господарства, бо вони можуть запропонувати свої варіанти і шляхи ефективного вирішення спільних проблем.
 
"Разом з тим, акцентую увагу, що в нашій області, яка є транзитною для вантажів, що йдуть у порти, є проблеми з інфраструктурою, які самотужки влада вирішити не в змозі. Тому сьогодні закликала присутніх розглянути можливість «компромісу» між «прибутками і відповідальністю перед громадою» у прийнятті рішень", - підкреслила голова облради.
 
Окремо Ганна Замазєєва подякувала керівникам ряду наших великих компаній, які у складний час, за власної ініціативи проявили свою соціальну відповідальність і долучилися до боротьби з пандемією коронавірусу, взявши шефство за окремими медичними закладами.
 
"Переконана, що сьогоднішня зустріч з аграріями – це тільки початок плідної співпраці задля розвитку регіону. Впевнена, що подібні діалоги уже в найближчий час стануть регулярними і будуть відбуватися в форматі масштабних форумів з залученням фахівців з інших регіонів України", - резюмувала голова Миколаївської обласної ради. 
До засідання круглого столу долучились керівники/представники багатьох сільськогосподарських підприємств: ТОВ СП "НІБУЛОН", група компаній "Agrofusion", ТОВ СП "ПАЕК", СТОВ "Промінь", Аграрне підприємство "Благодатненський птахопром", "Зоря Інгулу", ПСП "Корона", підприємство "Агро-Коблево", ТОВ "Південь Агро Інвест", ФГ "Орбіта", ДП Дослідне господарство "Реконструкція", Селянська спілка приватних паїв "Куйбишева", фірма "Агросоюз", СФГ "Волощакевич", ТОВ "Поріччя", агро-торгівельна фірма "Агро-діло", дослідне господарство "Зорі над Бугом", ПП "Зверов В.В.", СПАТ "Україна",  дослідне господарство "Зелені Кошари", Агрофірма імені Шевченко, ТОВ "С-Росток", ТДВ "Малинівка", ТДВ "Сільгоспгосподарство Гур'ївка", ПАТ "Первомайський молочноконсервний комбінат", ФГ "Оазис", Дослідне господарство "Зоряне", ПСП "Зоря", СП "Куйбишевське", ПАТ "Лакталіс-Миколаїв". 
Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку