54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Студенти Академії Лідерства провели "Молодіжну сесію" в обласній раді

06.03.2021

У п'ятницю, 5 березня, у Миколаївській обласній раді відбулась повноцінна Молодіжна сесія для юнаків та дівчат Миколаївського осередку Української Академії Лідерства.

На початку заходу суденти змогли поспілкуватись із очільниками області - головою облради Ганною Замазєєвою та головою облдержадміністрації Віталієм Кімом.

Майбутні суспільні лідери - студенти УАЛ, дізнались, як приймаються рішення в органах місцевого самоврядування на сесіях та пленарних засіданнях обласної ради. Студенти УАЛ поділилися на фракції – ліві, праві, соціал-демократи та центристи. За регламентом було обрано Президію та затверджено порядок денний.

Справжні депутатські картки, голосування та жваві дискусії по сесійним питанням дозволили УАЛівцям відчути себе у ролі лідерів місцевого самоврядування. Напрацювали та прийняли програму розвитку молоді на кілька найближчих років, звернули увагу на створення молодіжного центру, розглянули можливості розвитку велоінфраструктури в області. Основні пріоритети визначили чітко і швидко.

"Надзвичайно приємно, що активні молоді люди цікавляться процесами політики, творення держави і децентралізації. Усім УАЛівцям бажаю натхнення, ентузіазму, і головне - свідомого вибору того, до чого ви хочете дійти або що хочете створити. Дуже хочу, щоб у вас для цього вистачало сил, ідей та підтримки однодумців! Ви - молодь - наше натхнення та наше майбутнє. В свою чергу, як голова обласної ради можу запевнити - разом з обласною владою, мером міста ми докладемо зусиль для розвитку сучасної молодіжної інфраструктури!", - прокоментувала Ганна Замазєєва, яка також особисто долучилась до організацції молодіжної сесії з УАЛ. 

ФОТО

Вересень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку