54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

“У нас мають бути стоянки для вантажного автотранспорту європейської якості”, - Ганна Замазєєва прокоментувала створення майданчика для відстоювання вантажівок

02.03.2021

У Миколаївській області побудують спеціальний майданчик для відстоювання вантажного автотранспорту. Відповідні кошти для реалізації цього проекту у сумі 100 млн грн виділить Укравтодор. Про це повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва під час засідання постійної комісії з питань ЖКГ, комунальної власності та будівництва. 

Очільниця обласної ради нагадала, що ідея створення такого об'єкта була озвучена у серпня минулого року, коли була презентована Стратегія розвитку Миколаївщини. Після цього Ганна Замазєєва провела перемовини із “Укравтодором” і там підтвердили готовність підтримати проект і виділити на його реалізацію 100 млн грн. 

“Безперечно, у нас мають бути стоянки для вантажного автотранспорту європейської якості - в першу чергу для того, щоб розвантажити місто. Особливо це актуально у сезон напливу вантажівок, коли і водіям також було б зручно мати місце, де вони можуть отримати певний перелік послуг. Цей проект цікавий, актуальний і його переваги зрозуміло і видно одразу. Але зараз нам потрібно детально пропрацювати варіант щодо визначення конкретної земельної ділянки та тимчасової передачі цієї ділянки на баланс Укравтодору, щоб вони змоги виконати роботи і повернути її нам вже як готовий заасфальтований майданчик, - прокоментувала голова обласної ради Ганна Замазєєва.

Вона також зазначила, що вже на наступні засідання комісій має буде готова презентація проекту із детальним пропрацюванням земельної ділянки, визначена процедура передачі/повернення ділянки у власність Укравтодору/області.

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку