54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Транспортна комісія облради розглянула профільні питання щодо роботи пунктів ГВК та облавтодору

27.02.2021

У п'ятницю, 26 лютого, відбулось засідання постійної комісії Миколаївської обласної ради з питань з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації. 

Під головуванням Івана Кухти, за участі народного депутата України Максима Дирдіна, першого заступника голови обласної ради Володимира Фроленка депутати розглянули більш 30 питань порядку денного. 

Значну увагу депутати приділили обговоренню профільних питань, зокрема організації ефективного габаритно-вагового контролю на дорогах області, а також стану справ і діяльністю миколаївського облавтодору. 

Так, сьогодні актуальним є питання підготовки до посиленого руху великовагового транспорту та облаштуванню пунктів ГВК. За інформацією представників Укртрансбезпеки, в області працюватимуть мінімум 4 вагові пункти. Однак для облаштування і ефективної роботи ГВК на відремонтованих трасах потрібно побудувати нові майданчики; за необхідністю забезпечити електроенергією; узгодити місця для розміщення пунктів контролю; збільшити штат УТБ для забезпечення цілодобового вагового контролю. 

Відповідно до рішення депутатів, профільна комісія обласної ради рекомендувала облдержадміністрації організувати детальне обговорення/розгляд зазначених вище проблем - із залученням представників керівництва служби автодоріг, Укртрансбезпеки, депутатів Миколаївської обласної ради - членів профільної комісії, а також за можливістю народних депутатів України - членів профільного транспортного комітету. 

Інше питання, що обговорювалось на комісії - про стан справ у ДП “Миколаївський облавтодор”, використання наявної дорожньої техніки та заборгованість підприємства по заробітній платі.  

Депутати вирішили звернутись до правоохоронних органів із проханням ретельно перевірити ведення облавтодором господарської діяльності. Зокрема, це стосується надання техніки підприємства в оренду іншим автодорам, можливих порушень у роботі тощо. Крім цього, профільна комісія погодила, що облавтодор має провести інвентаризацію наявної у нього техніки та відзвітувати - у якому вона стані, де вона знаходиться, в якому обсязі. 

“На нашому засіданні, що проходило в межах  регламенту,  був присутній народний депутат України Максим Дирдін, який брав участь у обговоренні ключових питань транспортної інфраструктури.  Хочу подякувати усім колегам за конструктивний підхід до розгляду питань. Усі пропозиції та зауваження враховані. Деякі теми викликали жваву дискусію та обговорення, а це значить, що депутати не просто «бездумно» голосують за ті чи інші питання, а вивчають проекти рішень та надають свої пропозиції чи зауваження”, - підсумував проведення засідання голова комісії Іван Кухта.

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку