54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

В обласній раді обговорили проблему забезпечення безпеки руху у районі Миколаєва

26.02.2021

У четвер, 25 лютого, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Володимир Фроленко спільно з депутатом обласної ради Денисом Андрєєвим провели робочу нараду для вирішення питання руйнування дороги і забезпечення безпеки руху по вулицям Рибній і Гагаріна в місті Миколаєві.

На перегоні між Широкою Балкою і Корабельним районом відбувається будівництво торгового центру «Епіцентр» ґрунт, глину з будівельного майданчику вивозять в парк «Молодіжний» саме цими вулицями.

До депутатів звернулися жителі з проханням вплинути на ситуацію. Справа в тому, що вулиця Рибна достатньо вузька і не розрахована на проїзд великовантажного транспорту. Асфальтне покриття хоч й ремонтувалося нещодавно, але воно не витримує навантаження та руйнується. Крім того на цій вулиці знаходяться дві школи: спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №6 та спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2.

Рух 40-тонних вантажівок з ґрунтом несе небезпеку для всіх учасників дорожнього руху та створює незручності для жителів вулиць. Для вирішення даного питання була проведена робоча зустріч з керівником Управління патрульної поліції у Миколаївській області Віталієм Данілою, представником управління екології та першим заступником голови адміністрації Корабельного району Олександром Гвозденко.

Депутат Миколаївської обласної ради Денис Андрєєв впевнений, що необхідно знайти компроміс, який задовольнить всі сторони та допоможе, якомога швидше, вирішити проблему:

«Зрозуміло, що ґрунт з будівництва потрібно вивозити. Добре, що знайшлась громадська організація, яка облаштовує парк «Молодіжний», але не можна забувати за звичайних людей та вихованців шкіл-інтернатів, розташованих на вулиці Рибній. Кожного дня вони стикаються з небезпекою, яку створюють вантажівки, шумом і по завершенню робіт отримають зруйновану дорогу, яка буде непридатна для проїзду транспорту».

В результаті робочої зустрічі було прийнято рішення: патрульній поліції разом з Корабельною адміністрацією розробити маршрут, який забезпечить безпеку громадян та розвантажить рух по вулиці Рибній та Гагаріна.

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку