54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ

15.05.2018

15-го травня в Миколаївській обласній раді відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури.

         В роботі комісії взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, в.о. начальника управління інфраструктури обласної державної адміністрації Сергій Сікорський та в.о. начальника служби автомобільних доріг в Миколаївській області Андрій Максименко.

До порядку денного було включено чотири питання, три з яких стосувались реконструкції доріг Миколаївської області:

-         Про хід виконання Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Миколаївської області на 2016-2018 роки;

-         Про необхідність ремонту автомобільних доріг загального користування Миколаївської області;

-         Про лист служби автомобільних доріг у Миколаївській області стосовно роботи керівництва ДП "Миколаївський облавтодор".

Згідно з інформацією Сергія Сікорського за програмою розвитку автомобільних доріг загального користування Миколаївської області в обласному бюджеті було закладено суму майже у 148 мільйонів гривень. Їх було направлено на ремонт дороги Т-15-08. Станом на сьогодні вже використано більше 69 мільйонів. Ремонт доріг місцевого значення здійснюватиметься за рахунок коштів субвенції дорожнього фонду. Вона складає 287 мільйонів гривень.

         " 10 –го травня укладено договір з підрядною організацією на виконання експлуатаційного утримання доріг загального користування та доріг місцевого значення Миколаївської області на 182 мільйони 597 тисяч. Переможцем цього тендеру є підприємство ТОВ "Миколаївавтодор".Договір надано на реєстрацію. Після чого підприємство приступить до виконання робіт",- зазначив Сергій Сікорський.

         В.о.начальника служби автомобільних доріг в Миколаївській області, додаючи свого колегу, зазначив, що до середини липня планується повністю використати виділене за програмою розвитку автомобільних доріг загального користування фінансування у розмірі майже 148 мільйонів. Водночас вже ведеться пошук 50 мільйонів гривень, яких не вистачає на завершення верхнього шару. У службі автомобільних доріг розраховують на до фінансування з державного бюджету. І тоді буде завершене покриття останньої ділянки дороги верхнім шаром.

         « До середини липня ми плануємо повністю завершити Т 15-08. Підрядники працюють на повну потужність. Завантажені автомобілі вишукуються у чергу. Було б фінансування. Я іще раз скажу, що ми над цим працюємо»,- наголосив Андрій Максименко.

Уточнив в.о. начальника служби автомобільних доріг в миколаївській області і стан справ по експлуатаційному утриманню доріг місцевого значення. Управлінням вже розроблено план. 11 районів на черзі: Баштанський, Березанський, Єланецький, Вознесенський, Вітовський, Казанківський, Миколаївський, Новобузький, Новодеський, Очаківський, Снігурівський. Роботи будуть проводитись по всій області, але основний акцент буде зроблено саме на дорогах вищеперерахованих 11 районів. Окремо управлінням інфраструктури оголошено тендер на здійснення дрібних поточних ремонтів доріг Арбузинського, Березнегуватського, Братського, Веселинівського, Доманівського, Врадіївського, Кривоозерського, Первомайського.

        У підсумку рекомендовано організувати проведення кущових нарад.

« Протягом тижня провести ці кущові наради. Запросити депутатів Миколаївської обласної ради, які активно прийматимуть участь. Будуть приїжджати і контролювати процес. На жаль, сьогодні не всі підрядники якісно виконують свої роботи. Тому я переконана, що наша участь дозволить покращити якість робіт»,- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

Члени комісії рекомендували обласній державній адміністрації організувати проведення кущових нарад. Обласна рада залучить до участі в них депутатів районних рад, голів ОТГ.

         « Тобто зробити цю роботу. І буде зрозуміло, які дороги відібрані по зверненням районів і депутатів на обласну раду і обласну державну адміністрацію. Які автошляхи продиктовані службою автомобільних доріг. І нам необхідно скласти цей пазл, щоб ці дороги зійшлися»,- підсумувала розгляд дорожніх питань голова обласної ради Вікторія Москаленко.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку