54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

На екологічній комісії депутати обласної ради запропонували створити реєстр незаконних кар’єрів

05.02.2021

Незаконний видобуток піску та заховання побутового та будівельного сміття на території Мішково-Погорілівської громади Миколаївського району – таке звернення розглянули депутати на постійній комісії обласної ради з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації за участі голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої.

Представник ГО «Дорожній контроль» розповів, що на території Коларівської сільської ради виявлено кар’єр на території земель сільськогосподарського призначення, де за словами представників ГО здійснюється незаконний видобуток піску. На місце було викликано правоохоронні органи, однак потрапити на територію кар’єру вони не змогли, адже це приватна власність.

Голова комісії Алла Ряжських зауважила, що ці кар’єри - загроза для природного середовища, але на жаль через відсутність комунікації між місцевими жителями, правоохоронними та контролюючими органами це питання не вирішується.

Член комісії, депутат обласної ради Михайло Талпа наголосив на необхідності створення єдиного реєстру таких незаконних кар’єрів.

Він запропонував Миколаївській облдержадміністрації разом з обласною радою провести нараду з профільними та правоохоронними органами із залученням керівників громад щодо незаконного видобутку надр та упродовж місяця створити реєстр, щоб надалі контролювати, які незаконні кар’єри продовжують свою діяльність, а які ні.

Члени комісії одноголосно прийняли цю пропозицію. Також комісією буде направлено запит до ГУНП у Миколаївській області щодо кількості звернень громадян стосовно незаконних кар'єрів і сміттєзвалищ по області за останні три роки.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку