54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

"Фестиваль повітряних зміїв має стати брендом Миколаївської області",- Вікторія Москаленко взяла участь у прес-конференції з організації Міжнародного фестивалю повітряних зміїв

14.05.2018

19-го та 20-го травня на Миколаївщині проходитиме Міжнародний фестиваль повітряних зміїв ""TryhuttyInternationalKiteFestival" 2018. 14-го травня у холі сесійної зали адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради відбулась прес-конференція організаторів дійства- Тетяна Безмощук голови оргкомітету Міжнародного фестивалю повітряних зміїв "TryhuttyInternationalKiteFestival" 2018, голови ГО "Сила єднання", Андрія Нероди головного  режисера Міжнародного фестивалю повітряних зміїв "TryhuttyInternationalKiteFestival" 2018 та представників обласної влади – голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та керівника апарату Миколаївської обласної державної адміністрації Юрія Гранатурова.

         " Минулого року ми підключилися до проведення та організації фестивалю на заключному етапі. Надали допомогу у підготовці та інформаційному забезпеченні. І тоді ми отримали масу задоволення. Тому, враховуючи перспективність заходу, було прийнято рішення проводити його щорічно. Наші співвітчизники сьогодні потребують такого змістовного і водночас невимушеного дозвілля у колі друзів та рідних. Крім того, Миколаївщина має туристичний потенціал про який ми повинні говорити вголос. Цьому сприятиме цей фестиваль. Фестиваль повітряних зміїв TryhuttyInternationalKiteFestival" має стати брендом Миколаївської області.",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. Вікторія Вікторівна подякувала ідейним натхненникам фестивалю і представникам влади району.

         "Хочу подякувати організаторам та ідейним натхненникам фестивалю.  Водночас, слова подяки я хочу висловити районній владі та керівництву Ольшанської об’єднаної територіальної громади. Вони доклали максимум зусиль для підготовки інфраструктури, транспортного забезпечення, охорони громадського порядку під час проведення заходу. На організаційних нарадах ми говорили, говоримо і будемо говорити, що Миколаївщина має туристичний потенціал. І такі зустрічі сприятимуть популяризації нашого регіону",- підкреслила Вікторія Москаленко.

         Оскільки Міжнародний фестиваль повітряних зміїв ""TryhuttyInternationalKiteFestival на території області відбуватиметься вдруге, організатори врахували отриманий досвід і внесли купу нововведень. По-перше, вдвічі більшою стане кількість учасників, а по-друге, суттєво розширилась географія запрошених країн.

         " Цього року у нас прийматимуть участь  Італія, Бразилія, Німеччина, Швейцарія, Туреччина, Польща, Нідерланди, Болгарія, Естонія і навіть Індія. Буде і ще одне нововведення. Ми запросили усіх представників авіамодельних гуртків України. Вони виявили велику зацікавленість нашим фестивалем",-поділилась Тетяна Безмощук.

         Для впорядкування території виділять паркінг-зону з усім необхідним обладнанням. У місцях великого скупчення дітей та дорослих обов’язково знаходитиметься запас питної води. Тут проводитимуть різноманітні майстер-класи. Сюди привезуть сувенірну продукцію з усіх куточків України. Минулого року кількість гостей у рази перевищила найкращі сподівання організаторів – 10 000 людей. Цього разу у Трихатах готуються прийняти вдвічі більше бажаючих побачити надзвичайне дійство європейського зразку.

         " Вхід на фестиваль абсолютно безкоштовний і вільний. Ви можете приїхати зі своїм кайтом, зі своєю їжею та водою. Але згідно з правилами ви не можете приїхати зі своїм мангалом, розстеляти ковдри у невстановлених місцях та встановлювати палатки.

         Тут будуть безкоштовні столики та палатки на 580-600 місць, де ви зможете безкоштовно сісти і поїсти. Будуть спеціальні шатра для майстер-класів, багато тюків із соломою, презентація квадроциклів, автосалонів. Функціонуватимуть майданчики для запуску повітряних зміїв",- підкреслив головний режисер фестивалю Андрій Нерода.

         19-го та 20-го травня на фестивалі працюватиме сцена. На неї запрошуватимуть кращих дітей регіону: переможців різноманітних конкурсів та шоу-програм. Дійство відбуватиметься під музичний супровід ді-джеїв.

         Зручно добратися до місця проведення фестивалю можна буде з автовокзалу на Центральному ринку. У дні проведення заходу кількість пасажирського транспорту буде збільшена. Про це подбали представники влади та організатори фестивалю.

         

Події

22 квітня 2024 року об 12.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації

22 квітня 2024 року об 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки

19 квітня 2024 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури

 18 квітня 2024 року об 11.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій

17 квітня 2024 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водного господарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації

16 квітня 2024 року о 14.30 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики

15 квітня 2024 року о 14.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, гендерної рівності.

Трансляція засідання постійної комісії Миколаївської обласної ради

 

Квітень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку