54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

На комісії обласної ради розглянули питання діяльності ТОВ «Екотранс»

02.02.2021


У вівторок, 2 лютого, за участі голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації.

На початку засідання голова комісії Алла Ряжських зазначила, що до неї, як до депутата Миколаївської обласної ради, звернулися 1200 мешканців Заводського району з проханням розібратися у питанні, щодо ситуації, яка склалася внаслідок діяльності ТОВ «Екотранс». Як зазначено у зверненні, дане підприємство, на думку мешканців цього району, систематично порушує екологічні норми.

В. о. начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Дмитро Мац доповів, що у вересні 2020 року було відкрито кримінальне провадження щодо діяльності цього підприємства на підставі звернення громадян і наразі проходять слідчі дії.

Представники громадськості розповіли, що за час роботи заводу було збільшення виробничої потужності, що і призвело до порушення екологічних норм.

Заслухавши доповідачів голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва звернулася до першого заступника голови облдержадміністрації Георгія Решетілова із проханням взяти це питання під контроль облдержадміністрації.

«Прошу взяти це питання під особистий контроль, оскільки сьогодні ми маємо дисконнект між управлінням екології облдержадміністрації, Держекоінспекцією, виконавчими службами та жителями», - зазначила Ганна Замазєєва.

Георгій Решетілов доповів, що вже триває процес створення нової робочої групи.

Член комісії, депутат обласної ради Ігор Савченко наголосив на необхідності включення до робочої групи депутатів обласної ради та запропонував звернутися до Державної екологічної інспекції с проханням надати копії документів за результатами усіх перевірок.

Голова комісії Алла Ряжських зобов’язала керівництво ТОВ «Екотранс» надати план заходів з модернізації обладнання задля усунення джерела забруднення повітря та шуму з визначеним терміном виконання до 15 лютого 2021 року.

Депутат обласної ради Олена Кара нагадала присутнім, що мешканці звертаються з питанням не тільки забруднення повітря та перевищенні рівня шуму, а й щодо скидів забруднених стічних вод. Олена Кара запропонувала вивчити в цифрах інформацію про забруднення води та розглянути на наступній комісії.

У підсумку депутати постійної комісії одноголосно підтримали пропозицію голови комісії Алли Ряжських щодо проведення 15 лютого виїзної комісії на підприємство щодо цього питання. За результатами роботи комісії буде прийнято рішення щодо звернення до КМУ з метою впровадження ст. 246 Господарського кодексу України відповідно діяльності ТОВ «Екотранс».

Липень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку