54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Триває робота постійних комісій, сьогодні - з питань законності та освіти

29.01.2021
Сьогодні відбулися засідання двох постійних комісій обласної ради – з питань захисту прав і свободи людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики та з питань науки і освіти , інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності.
Обидві комісії пройшли за участі першого заступника голови Миколаївської обласної ради Володимира Фроленка.
На першій комісії розглянуто депутатське звернення депутата обласної ради Олега Солтиса щодо припинення проведення у 2021 році публічних закупівель та укладання господарських договорів головними розпорядниками та розпорядниками коштів обласного бюджету, комунальними підприємствами до моменту розгляду постійними комісіями обласної ради звітів про використання у 2020 році коштів обласного бюджету.
У профільних постійних комісіях обласної ради планують заслухати звіт головних розпорядників коштів обласного бюджету про використання коштів обласного бюджету за 2020 рік та за підсумками розгляду прийняти відповідне рішення.
На комісії депутати одноголосно підтримали запропонований проєкт «Про підтримку орендарів майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2» та вирішено винести питання на розгляд сесії обласної ради.
З п’яти питань порядку денного освітньої комісії одне розглядалося обома комісіями спільно. Це питання щодо реорганізації Державного навчального закладу «Вище училище № 7 м. Миколаєва». Колишній в.о директора ВПУ№7 Галина Секкер звернулася до комісії з проханням перевірити доцільність клопотання департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА до Міністерства освіти і науки щодо припинення діяльності ДНЗ «ВПУ№7».
Департаментом освіти Миколаївської ОДА планується злиття та у подальшому передача у 2022 році в комунальну власність Миколаївської області трьох закладів – ВПУ№7, Миколаївській професійний ліцей будівництва та сфери послуг та Вище професійне училище суднобудівництва. Однак керівництво ВПУ№7 вважають, що їх матеріально технічну базу планують передати третім особам.
«Хочу звернути вашу увагу на те, що і в подальшому планують закрити ті професійно-технічні заклади, які мають сучасну матеріальну базу, зручне місце розташування, гуртожитки, ресторанний комплекс та залишити ті, де немає що «прибрати до рук», - заявила Галина Секкер.
Заслухавши по цьому питанню керівника закладу ВПУ№7 та керівництво департаменту науки і освіти Миколаївської ОДА перший заступник голови Миколаївської обласної ради Володимир Фроленко доручив департаменту освіти і науки Миколаївської обласної ради надати інформацію в розрізі ПТУ щодо ліцензування (атестації) в розрізі професій; кількості малокомплектних груп; майнового фонду ПТУ за останні 3 роки (яке майно перебувало і яке перебуває на балансі ПТУ зараз) до наступного засідання комісії 10 лютого 2021 р.
Володимир Фроленко виступив з пропозицією щодо винесення цього питання на наступну сесію та надав доручення Галині Секкер підготувати проєкт Зверненя до Кабінету Міністрів та Міністерства освіти і науки України щодо припинення реорганізації ПТУ № 7.
Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку