54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

На транспортній комісії погоджено розподіл коштів на ремонт доріг комунальної власності

27.01.2021

27 січня на засіданні  постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водогосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації розглянуто питання переліку автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності, на яких планується проведення ремонтних робіт у 2021 році.

На початку засідання голова постійної комісії Іван Кухта подякував депутатам за злагоджену та оперативну роботу у відпрацюванні переліку доріг, які потребують першочергового фінансування.

В.о. начальника управління Миколаївської облдержадміністрації Сергій Сикорській доповів, що на цій рік кошти на виконання робіт по ремонту комунальних доріг Миколаївської області за рахунок субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету розподілено пропорційно між усіма новоствореними районами: Баштанській район -15 млн, Вознесенській район -16,2 млн., Миколаївській - 16,6 млн., Первомайській район - 15,5 млн.

Член комісії, депутат від партій «Пропозиція» Сергій Шульгач зазначив, що розподілення коштів пройшло чітко, прозоро та рівномірно та запропонував якомога скоріше донести цю інформацію до всіх ОТГ на які виділяються кошти для виготовлення проєктної документації до встановленого терміну для забезпечення якнайшвидшого проведення торгів. Депутатом також була внесена пропозиція щодо звернення до Державного агентства автомобільних доріг України для сприяння виділення коштів державної субвенції  на ремонт комунальних доріг м. Миколаєва.

«Я хочу звернути увагу на міські дороги які сполучені з дорогами загального користування.  Є дві дороги в Миколаєві які місто не в змозі відновити за свої кошти - це вулиці Новозаводська та Турбінна. Пропоную провести спільну нараду з представниками міської влади, управлінням інфраструктури ОДА, депутатами Миколаївської обласної ради та керівництвом Служби автомобільних доріг Миколаївської області щодо звернення до Укравтодору для виділення коштів на ремонт за рахунок державної субвенції», - сказав Сергій Шульгач. Постійною комісією підтримано дану пропозицію.

Усього на комісії розглянуто  шість питань внесених депутатами до порядку денного.

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

21.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації - о 10.00;

з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації - об 11.00

- з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності - о 13.00

24.06.2024 року відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки - о 10.20;

_________________________

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку