54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Триває робота з налагодження перевезень у громадах області

27.01.2021

У вівторок, 26 січня, відбулась робоча зустріч голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої, першого заступника голови облради Володимира Фроленка, депутатів Євгена Ігнатенка та Дениса Андрєєва з перевізниками, головами громад Миколаївського району та представниками управління інфраструктури щодо налагодження сполучення віддалених сіл з районним та обласним центром.

На нараді присутні обговорили проблемні маршрути, зруйновані дороги, тарифи та пільги на відшкодування проїзду у громадському транспорті.

“Ситуація з маршрутним транспортом в окремих населених пунктах катастрофічна. Яскравий приклад село Ташино в Миколаївському районі. Людям, щоб дістатися до Березанки потрібно наймати авто за 700 гривень, а поїздка до обласного центру обійдеться в 1200 грн! Це при тому, що від Ташино до Березанки 36 кілометрів. Таких сіл, відрізаних від районних і обласного центру, десятки по всій Миколаївській області. Саме тому, виділяючи кошти на ремонт доріг, необхідно враховувати можливість створення маршрутного сполучення”, - прокоментував Володимир Фроленко.

Перший заступник голови облради зазначив, що на зустрічі було здійснено перший крок на шляху відновлення сполучення населених пунктів Миколаївщини. Найближчим часом буде розглянуто напрацювання і проекти громад, щодо створення нових маршрутів, переглянуто список доріг, на ремонт яких передбачено фінансування, а також продовжено налагодження співпраці між перевізниками та головами територіальних громад.

 

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку