54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

У Миколаївській області працюють на вдосконалення морегосподарського комплексу

20.01.2021

Сьогодні, 20 січня, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім та керівник ДП «Адміністрація морських портів України» Олександр Голодницький підписали тристоронній Меморандум про співробітництво. 

Цей захід є продовженням Дорожньої карти, яку визначив Уряд при затвердженні Стратегії розвитку морських портів України на період до 2038 року.

Метою цього Меморандуму є забезпечення консолідованої роботи в напрямі створення рівних і конкурентних умов ведення господарської діяльності та отримання послуг у межах морських портів що розташовані на території Миколаївської області та на підходах до них.

Цей документ направлено на співпрацю сторін у межах визначеної законом компетенції в галузі, забезпечення рівності прав усіх суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у морських портах усіх форм власності розташованих на території Миколаївської області.

«Наступного тижня комісією обласної ради з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації буде розроблено план заходів для підвищення конкурентоспроможності всіх суб’єктів господарювання, які проводять свою діяльність на території морських портів в межах Миколаївської області. Також після завершення локдауну ми обов’язково проведемо круглий стіл з представниками морського порту АМПУ органами державної влади, місцевого самоврядування та стивідорними компаніями», - зазначила Ганна Замазєєва.

 Голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім відмітив, що у рамках Меморандуму будуть відпрацьовані екологічні і логістичні питання морегосподарського комплексу.

"Зараз є безпрецедентна комунікація між обласною радою, обласною державною адміністрацією та міською радою. Ми запропонуємо ще кілька проєктів вам. В рамках яких ми хочемо відпрацювати і екологічні проблеми, і логістичні, і питання в сфері морегосподарського комплексу. Ми підготуємо це від себе і від деяких міст, як, наприклад, Очаків. Запевняю вас, зараз дуже вдалий час, щоб створити проєкти, які реалізуються найближчим часом", - сказав Віталій Кім.

Олександр Голодницький відмітивши ініціативу обласної влади зазначив, що будуть враховані усі потреби населення Миколаївської області та територіальних громад: "Зобов’язаний відмітити, що ініціатива розробки та підписання Меморандуму належить регіональній владі Миколаївщини, цей крок є реальною демонстрацією глибокого розуміння та бажання органів місцевої влади та самоврядування Миколаївщини удосконалити та в подальшому розвивати інфраструктуру регіону: автошляхи, залізничне сполучення, Бузько-Дніпровсько-лиманський канал. Підписання цього Меморандуму є результатом, підкреслюю, детального обговорення із очільниками ОДА та облради та відпрацювання перших кроків сторін у подальшому, Меморандум суттєво розширює можливості для стейкхолдерів та створює сприятливі умови для інноваційного та економічного розвитку регіону і портової галузі у цілому. Ми розраховуємо, що наша співпраця стане важливим кроком до продовження реформи галузі у частині переходу портів на модель «лендлорд», яка широко і ефективно використовується в усьому світі. Щиро вдячний Ганні Замазєєвій та Віталію Кіму".

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку