54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

У дитсадочках Єланецької громади відновлено газопостачання, - Ганна Замазєєва

11.01.2021

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва прокоментувала ситуацію з забезпеченням теплом об’єктів соціальної сфери Єланецької селищної ради (школи, дитсадки, лікарні тощо). В найкоротші строки необхідно було відновити газопостачання, аби не призвести до критичного зниження температурного режиму і «розморожування» системи опалення.

Голова облради зазначила, що приймання-передача у власність новостворених громад об’єктів соціальної сфери потребує внесення змін до діючих або укладання нових договорів на розподіл і постачання природного газу з урахуванням процедури публічних закупівель.

На жаль, керівникам багатьох сільських, селищних, міських рад новостворених громад не вдалось оперативно організувати переукладання договірних відносин на постачання природного газу та його розподіл з початку нового року, що і стало причиною припинення газопостачання.

“Питання серйозне і безумовно потребувало негайного вирішення. Тому я терміново зв'язалася з головою правління АТ "Миколаївгаз" Тетяною Бузовською та головним інженером з експлуатації Олексієм Рубським. Незважаючи на свята та вихідні дні, розуміючи усю складність ситуації, у "Миколаївгазі" одразу підключилися до роботи. Як результат - завдяки спільним зусиллям у неділю ввечері газопостачання відновлено у 100% дитячих садочків Єланецької громади, що розміщені в окремо розташованих будівлях”, - прокоментувала Ганна Замазєєва.

Голова обласної ради подякувала керівництву та усім працівникам АТ "Миколаївгаз", які працювали над вирішенням цієї проблеми. Завдяки вам сьогодні діточки будуть займатися у теплих приміщеннях!

За інформацією «Миколаївгазу», на сьогодні роботи продовжуються - працюють бригади з оперативного підключення об'єктів. Наразі вирішується питання щодо підключення 129 об’єктів соціальної сфери які подали заяви на відновлення газопостачання.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку