54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Ще на двох комісіях обласної ради розглянули питання до позачергової сесії

22.12.2020


Сьогодні відбулися засідання двох постійних комісій обласної ради - з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки та комісії з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури. Обидві комісії пройшли за участі голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої.

На першій комісії, обговорюючи обласний бюджет депутати, враховуючи зміни у адміністративно-територіальному устрої області внаслідок децентралізації, рекомендували департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відпрацювати питання та внести пропозиції щодо відзначення кращих механізаторів області обласною премією ім. Федора Іванова – Героя України (у тому числі щодо кількості претендентів на відзначення премією, критеріїв їх відбору, складу обласної конкурсної комісії).

Також до початку пленарного засідання необхідно допрацювати проєкт рішення, передбачивши кошти в обласному бюджеті на 2021 рік на підготовку фахівців Миколаївським національним аграрним університетом за регіональним замовленням. Такі рекомендації депутати надали облдержадміністрації та її департаментам – фінансів та освіти і науки.

Крім цього, на розгляд сесії обласної ради комісія внесла питання про затвердження обласної Програми часткового відшкодування кредитів на реалізацію енергозберігаючих заходів у житловому фонді на 2021-2023 роки. Обов'язковою умовою є доопрацювання змін до Програми в частині співфінансування місцевих бюджетів різних рівнів.

Під час обговорення питання про зміни до Цільової регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2018-2023 роки, депутати рекомендували ОДА та спеціалізованій кредитно-фінансовій господарській організації «Миколаївський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» розширити коло позичальників кредитів з метою 100%-використання коштів обласного бюджету та допрацювати програму з урахуванням нового адмінтерустрою та надати відповідні пропозиції на розгляд обласної ради.

Усього члени комісії з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки розглянули 41 питання, які виносяться на позачергову сесію обласної ради, але одноголосно утримались від винесення питання про затвердження обласної Програми «Культура Миколаївщини» на 2021-2023 роки.

На комісії з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури особливу увагу приділили розгляду обласної Програми часткового відшкодування кредитів на реалізацію енергозберігаючих заходів у житловому фонді на 2021-2023 роки, обласної програми створення (функціонування) служби містобудівного кадастру Миколаївської області на 2021-2024 роки та продовженню договорів оренди комунального майна і переліку об’єктів капітального будівництва, що пропонувались до погодження постійною комісією.

Під час розгляду Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2027 року депутати запропонували доповнити проєкт рішення важливою ціллю для Миколаївської області – розвиток інфраструктури області, у тому числі будівництво об’їзних шляхів, залізничних доріг.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку