54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ГАННА ЗАМАЗЄЄВА ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО ОБ'ЄДНАННЯ ЗУСИЛЬ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ НИЗКИ ВАЖЛИВИХ ПРОЄКТІВ СУДНОБУДІВНОЇ ГАЛУЗІ

19.12.2020

18 грудня, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва разом із керівником Державного концерну "Укроборонпром" Юрієм Гусєвим та головою Миколаївської обласної  державної адміністрації Віталієм Кімом домовились про відновлення суднобудування в Миколаївській області. 

Трьома сторонами було підписано спільний Меморандум про об'єднання зусиль для реалізації низки важливих проєктів галузі. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Ганна Замазєєва.

Вона зазначила, що перш за все, йдеться про відновлення Миколаївського суднобудівного заводу і забезпечення йому замовлень. 

«Усе - для пошуку і формування нових замовлень, залучення нових інвестицій і технологій для наших суднобудівних і судноремонтних підприємств, і звісно ж для відкриття нових іноземних ринків. Впевнена, ми разом з облдержадміністрацією віднайдемо баланс і будемо відстоювати як інтереси інвесторів, так і інтереси громади.

Миколаївщина зосереджує неймовірно потужний потенціал для розвитку стратегічних галузей. Тому сподіваюсь на дієву підтримку Уряду і депутатів всіх рівнів - адже окрім стратегічних об'єктів  концерну УОП, ми маємо підтримати і приватні підприємства, що наразі успішно забезпечують робочі місця та надходження до бюджетів», - зазначила Ганна Замазєєва.

Також керівництво області разом із директором “Укроборонпрому”  відвідали місцевий Дослідно-проектний центр кораблебудування, який працює над модернізацією діючих бойових кораблів і катерів, а також проектує судна для державних та іноземних замовників. Саме тут розробили проект корабля класу корвет для ВМС України. 

«Неможливо не захоплюватись такими професіоналами! Дуже сподіваюсь, що держава зможе забезпечити підприємство гідним обсягом подальших замовлень. Вони цього заслуговують», - відмітила Ганна Замазєєва.

Окрім відвідування виробничих потужностей підприємств Укроборонпрому, сьогодні у Миколаєві на базі центру “Дія.Бізнес І Миколаїв” відбулась онлайн+офлайн зустріч в рамках «Чорноморського суднобудівного тижня» (Black Sea Shipbuilding Week 2020). Щорічно ця подія збирає лідерів індустрії на одному майданчику. Влада, бізнес і науковці об'єднують свої зусилля для презентації можливостей, пошуку замовників і спільного розвитку галузі.

 

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку