54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«ПРОБЛЕМУ З ОПАЛЕННЯМ БЕРЕЗАНСЬКОЇ ЦРЛ БУДЕ ВИРІШЕНО»,- ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ГАННА ЗАМАЗЄЄВА

15.12.2020

Упродовж кількох тижнів Березанська ЦРЛ мала проблеми з опаленням. Тому директор лікарні Наталія Таранова звернулась по допомогу до голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої. На зустріч до Ганни Володимирівни також запросили голів Березанської та Коблівської громад - Валерія Хоміцького та Володимира Панича, аби остаточно розібратись, як це виправляти. В робочій нараді також взяли участь голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім та керівник Березанської РДА Денис Мезенко.

«Уявіть: зараз у палатах, де 12 градусів тепла лежать пацієнти з температурою під 40. Будівля не опалюється через велику заборгованість, а також відсутність фінансування на поточний місяць. Спільними зусиллями домовились і вирішили - Березанська і Коблівська громада допоможуть та виділять лікарні необхідні кошти. Адже так чи інакше, тамтешні пацієнти - це їхні жителі. Гроші мають надійти вже сьогодні, тому нарешті у палатах буде тепло!», - зазначила Ганна Замазєєва

Крім цього, найближчим часом у лікарні в Березанці проведуть аудит щодо ефективності енергозбереження, наголосила голова Миколаївської обласної ради. Він допоможе поглибитись в проблему, щоб потім остаточно і системно її вирішити.

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку