54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ГАННА ЗАМАЗЄЄВА ПРИВІТАЛА НОВООБРАНИЙ СКЛАД МИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

11.12.2020

Роботу розпочато!

Сьогодні відбулась перша сесія Миколаївської районної ради.

Я щиро і сердечно вітаю всіх депутатів Миколаївської районної ради Миколаївської області з набуттям повноважень.

Ця висока довіра покладає на вас величезну відповідальність за долю територіальних громад, їхніх мешканців, мир і стабільність у вашому районі.

Серед вас — фахівці різних галузей, і ви представляєте весь спектр політичної палітри району. Це великий потенціал, і він дає надію на те, що ми спільно виправдаємо високу довіру.

Сподіваюся на злагоджену роботу депутатського корпусу районної ради, яка сприятиме стабільному зростанню та якісним змінам у всіх сферах життя громадян. Будьте виваженими й толерантними в робочих дискусіях та під час прийняття рішень, плекайте нашу державність, будьте патріотами своєї землі.

Переконана, що ваші професійні якості, досвід роботи, енергія і цілеспрямованість завжди стоятимуть на варті інтересів жителів району та нашої держави.

Нехай у всіх починаннях вас супроводжує удача, розуміння, підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна державна робота приносить задоволення і творчі перемоги.

Нехай ніколи не вичерпується ваша особиста людська принадність, доброта, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу всім, хто на неї потребує.

Вірю в нашу спільну співпрацю задля поліпшення добробуту громадян та процвітання нашої Миколаївщини. Зичу вам нових успіхів і вагомих здобутків на шляху розбудови успішної країни!

На першій сесії також були присутні народний депутат Україні Олександр Пасічний та депутати Миколаївської обласної ради Ігор Мухарський, Володимир Погодаєв й Євген Ігнатенко.

Шановні колеги, беремося до роботи!

 

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку