54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«НАМ ТРЕБА ПРАЦЮВАТИ НАД ЗАЛУЧЕННЯМ ІНВЕСТИЦІЙ, ЦЕ ДОЗВОЛИТЬ СТАТИ ФІНАНСОВО НЕЗАЛЕЖНИМИ»,- ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ГАННА ЗАМАЗЄЄВА

09.12.2020

«Все своє життя я присвятила фінансам. У мене є досвід створення малого, середнього та великого корпоративного бізнесу, як в Україні, так і за її межами. Останнім часом представляла українську фінансову спільноту на міжнародних з'їздах і конференціях.

Завдяки своїй освіті і набутому досвідові буду корисна Миколаївській громаді.

Чому я вирішила стати депутатом? Я думаю, що кожен з Вас ставив собі таке ж запитання і визначався з відповіддю на нього. Хтось йшов реалізувати власні амбіції, хтось ідеї та проекти, хтось здобути новий досвід. Визначилася і я. Я пішла до Миколаївської обласної ради тому, що хочу змінити існуючий стан Миколаївщини на краще.

Останнім часом, аналізуючи десять минулих років, дійшла висновку, що ми не реалізуємо прийняті економічні плани і стратегії навіть на 40%. Чому? Це потрібно виправляти. Я переконана – проблема в нас, які і відповідь. В нашій єдності.

Якщо ми об'єднаємося не дивлячись на наші політичні погляди, заради наших громадян, то ми зможемо це виправити.

У кожної політичної партії є власний план розвитку регіону, у кожного депутата є особистий погляд відносно розвитку районів і Миколаївщини в цілому. Тому, головна мета – об'єднати ці всі стратегії заради однієї цілі – покращення життя наших людей. Для того, щоб реалізувати зміни на краще в часи пандемії не достатньо субвенцій та дотацій, якщо можна так сказати, батьківської допомоги від центральної влади. Нам потрібно залучати інвестиції. Мною були проведені перемовини з представниками великих іноземних та українських фінансово-промислових груп, які зацікавлені в інвестиціях в Миколаївську область. Але існує чимало перешкод. Вони чекають на відносини з відповідальною владою, яка виконує обіцянки і стоїть на захисті інтересів інвесторів. Наше завдання – прибрати всі бар'єри. Створити іще більш комфортні умови для залучення інвестицій.

Для цього у нас все є! У нас є працьовиті люди, маємо величезний потенціал. У нас є багато Вищих навчальних закладів, на базі яких ми можемо створювати освітні, культурні кластери та хаби. Все це дозволить нам стати фінансово незалежними. Завядки інвестиціям ми отримаємо робочі місця, надходження для бюджетів і самостійно зможемо вирішувати нагальні питання:

- відновлення системи водопостачання в районах;

- відновлення очисних споруд та спеціалізованих водоймищ;

- ремонт шкіл і лікарень;

Це ми зробити можемо самі, не чекаючи дотацій. Нам треба працювати над залученням інвестицій!»,-зазначила голова обласної ради Ганна Замазєєва.

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку