54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, ПЛАНУВАННЯ, БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

01.12.2020

Депутати Миколаївської обласної ради VII-го скликання, члени постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій 30 листопада провели своє планове засідання. До порядку денного було включено більше десяти питань.

В роботі комісії взяла участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

В ході зустрічі народні обранці розглянули питання погодження перерозподілу видатків обласного бюджету. Мова йде про перерозподіл коштів по об´єктах Управління капітального будівництва облдержадміністрації. Відповідно, обласній державній адміністрації рекомендовано, відповідно до делегованих повноважень, до 03 грудня 2020 року надати обласній раді пояснення по кожному запропонованому об´єкту із зазначенням строків закінчення робіт. До цього питання депутати планують повернутися 04 грудня, під час засідання постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій.

Адміністрація КНП «Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради звернулася до представників депутатського корпусу з проханням посприяти виділенню коштів з обласного бюджету на закупівлю спеціалізованого лікувального харчування для дітей хворих на фенілкетонурію. Заслухавши в.о заступника головного лікаря КНП «Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня» з медичної роботи Ірину Зінкіну, члени постійної депутатської комісії рекомендували обласній державній адміністрації розглянути можливість забезпечення належного фінансування процесу закупівлі спеціалізованого харчування для цієї категорії дітей, надати до 03 грудня пропозиції. Депутати планують іще раз повернутися до вирішення проблеми 04 грудня.

Члени постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій відмовилися витрачати кошти на придбання житла для двох дитячих будинків сімейного типу. Власну точку зору депутати обгрунтовували надто завищеною ціною двох запропонованих будинків.

Про це йшлося в ході опрацювання питання затвердження Державної субвенції у розмірі 5,8 млн.грн. З них 1,3 млн мають бути використані на теплосанацію дитячого будинку у Миколаєві, а 4,5 млн – на придбання двох будинків.

Нагадаємо, за дорученням голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко представники депутатського корпусу і радники голови облради досліджували питання розподілу субвенції з державного бюджету на придбання житла/компенсацію дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Так, на виконання доручення ВікторіїМоскаленко і рекомендації заступника голови постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій Олександра Бондаря, радники голови обласної ради Оксана Корсак і Анна Воронок здійснили робочий візит до села Лимани Вітовського району. У населеному пункті, за пропозицією Вітовської райдержадміністрації, планується придбати дві садиби з метою створення тут будинків сімейного типу.

Під час поїздки ОксанаКорсак і АннаВоронок оглянули обидва будинки. Отже, перший знаходиться на березі лиману. Вартість житла складає 2 565 000 грн (близько 90 тис. $). Отримати інформацію про родину, яка стоїть на черзі у Вітовському районі для створення дитячого будинку сімейного типу не вдалося. Була відсутня ця інформація і в протоколі.

Наступне житло знаходиться на крайній у населеному пункті вулиці. Його вартість складає 1 994 400 грн. ( це близько 70 тис. $). Сюди має бажання переїхати родина з смт. Братське. На даний час вони є прийомною родиною в своєму районі. З´ясувалося, що згідно з даними протоколу у цьому помешканні попередньою інспекцією були виявлені певні недоліки. Зауваження лунали відносно частково стану підлоги. Вже після перевірки господиня встановлювала котел і радіатори.

Аналогічно незрозуміло виглядає й весь процес обрання житла взагалі. Якщо раніше в кожному районі спочатку обирали родину для створення дитячого будинку сімейного типу, а вже потім житло зручне і комфортне для дітей, то цього року все відбулося з точністю та навпаки. Здається, що саме райдержадміністрація виступила ініціатором купівлі саме цих двох об´єктів і згодом обиралися сім´ї.

Вирішення питань материнства і дитинства було, є і буде в пріоритеті діяльності голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, депутатського корпусу облради сьомого скликання та радників голови обласної ради.

Під час засідання комісії депутатам обласної ради таки вдалося напрацювати компромісне рішення – підтримати теплосанацію та направлення коштів для придбання будинків без чіткого визначення об´єктів. Пошук житла триватиме.

В ході роботи комісії депутати обласної ради сьомого скликання погодили внесення змін до обсягу міжбюджетних трансфертів обласного бюджету.

 

               

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку