54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«ЦЕ НАША СПІЛЬНА ПЕРЕМОГА»,- ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО ВРУЧИЛИ ПОДЯКУ ПРЕЗИДЕНТА ФЕДЕРАЦІЇ ШАХІВ УКРАЇНИ

20.11.2020

Віце-президент Федерації шахів Миколаївської області, член виконкому Федерації шахів України Дмитро Горощенко вручив голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко подяку від президента Федерації шахів України Віктора Капустіна.

                Підсумовуючи співпрацю із депутатським корпусом Миколаївської обласної ради сьомого скликання, Дмитро Горощенко особливу вдячність висловив особисто голові обласної ради Вікторії Москаленко за постійну увагу, контроль і просування питання ремонту МОДЮСШ «Обласний шахово-шашковий клуб» ім. М .В. Шелеста. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук.

                " Шахи вчать тебе бути об'єктивним.
Добігає кінця каденція VII скликання Миколаївської обласної ради. І треба об'єктивно сказати, що для миколаївських шахів це була дуже хороша, якщо не найкраща, каденція.
Ми давно мріяли про ремонт шахового клубу. У 2015 році я звернувся до голови обласної ради
Вікторії Москаленко
і вона і тодішній губернатор В.І. Меріков підтримали наше прохання. У 2016 році депутати проголосували «за» і була підготовлена проектно-кошторисна документація. Проведи тендер, та ремонтуй. Але гроші тоді відправили на аеропорт ... Ми ініціювали збір підписів батьків, і знову депутати нас підтримали.


Тендер в липні 2018 окрема історія. Виграй тоді будівельна компанія, що належить нашому президентові шахової федерації, і я впевнений ми б давно вже були з ремонтом і з нашим клубом.
Треба так само чесно і відверто сказати, що В.В. Москаленко є чи не єдиною посадовою особою, яка публічно критикувала і проектантів і підрядника за затягування термінів. Знаю і бачив як «прискорювався» процес усіляких погоджень, давався «хід справі». Справедливості заради, треба сказати що ще й губернатор А.В. Стадник одного разу, на самому початку своєї роботи, розкритикував затяжні терміни будівництва і пообіцяв, що «мухи розлетяться».

Залишається в черговий раз побажати підряднику, субпідрядникам та відповідальним в ОДА закінчити вже цей ремонт (не "перетягувати» на наступний рік, не говорити більше що «грошей знову не вистачило»).
За ці п'ять років значно покращилася матеріальна база обласної ДЮСШ (шахового клубу). Завдяки депутатському корпусу ми придбали понад 200 нових комплектів шахів, більше 100 нових шахових годинників, 10 електронних дощок, 2 ноутбуки та принтера для суддів і тренерів.
Голова і депутати обласної ради підтримували всі шахові заходи, де нам потрібна була допомога (наприклад MykolaivChessFest -2017 з призовим фондом 75 тис.грн., Чемпіонати України з призовими від 10 до 30 тис. І багато інших турнірів).


Щиро сподіваюся, що і наступне VIII скликання буде всіляко підтримувати спорт і шахи зокрема! А сьогодні я передав подяку від президента Федерації шахів України В.В. Капустіна голові обласної ради В.В. Москаленко.
Відзначимо також найактивніших помічників шахів серед депутатів цього скликання: Ю. Кормишкін, О. Каражей, М. Невінчаний, С. Гладун, І. Кухта, А. Бондар, Н. Іванова.
Дякуємо!",- наголосив Дмитро Горощенко.

                Протягом всього періоду ремонтно-відновлювальних робіт Вікторія Москаленко і її радники систематично контролювали ситуацію. Здебільшого їх візити носили спонтанний характер, без попередження відповідальних на об´єкті осіб. Вікторія Вікторівна принагідно критикувала підрядників та субпідрядників за затягування процесу, збирала щотижневі наради за участі всіх зацікавлених сторін. Неодноразово питання Обласного шахово-шашкового клубу було предметом дискусій на засіданнях постійних депутатських комісій обласної ради і пленарних засідань сесій.

                «Наш депутатський корпус обласної ради сьомого скликання для себе поставив принципове і амбітне завдання – забезпечити наших шахістів комфортними умовами у відремонтованому приміщенні. Попри всі негаразди і подекуди штучне затягування процесу, нам вдалося зрушити проблемне питання з місця. Щодня особисто цікавлюся новинам на об´єкті, щотижня збираю виробничі наради. Вірю, що таки до кінця поточного року оновлена Обласна дитячо-юнацька спортивна школа "Обласний шахово-шашковий клуб" ім. М.В. Шелеста гостинно прийме своїх відвідувачів»,- підкреслює Вікторія Москаленко

               

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку