54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

РОДИНА УЧАСНИКА АТО/ООС З ЛУПАРЕВЕ ВАДИМА КУЛЄШОВА ЗАПРОСИЛА НА ВХОДИНИ

20.11.2020

У кожному з нас є маленьке сонце - доброта. Добра людина - це та, яка любить людей і допомагає їм. А ось коли людина робить добрі вчинки, чи відчуває вона себе щасливою?

Римський імператор Марк Аврелій Антонін говорив, що природа вклала в людину потребу дбати про всіх людей. У свою чергу автор книги про емпатііДечерКелтнер впевнений, що люди народжуються вже схильними до щедрості і альтруїзму.

На жаль, в сучасному суспільстві стає все менше і менше людей, здатних творити чудеса і добрі справи.

Хоча мені здається, що зроблена добра справа не вимагає відповідної реакції. Зроблений від щирого серця вчинок обов'язково повернеться до тебе і твоєї сім'ї у сто крат більше.

                Нагадаємо, на Великодні свята сім´я учасника АТО, захисника територіальної цілісності і незалежності країни, жителя Вітовського району Вадима Кулєшова опинилася у скрутному становищі – в наслідок пожежі було вщент знищено житло. Відразу потому він звернувся по допомогу до Миколаївської обласної ради. Вікторія Москаленко разом із Вікторією Матієнко неодноразово зустрічались з цією родиною.

                Оскільки в рамках комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року передбачено придбання житла для сімей осіб, які потребують поліпшення житлових умов за співфінансування з місцевих бюджетів 50/50, Вікторія Москаленко звернулася до керівництва сільської ради з проханням поставити заявника на квартирний облік, терміново скликати позачергове засідання сесії з метою розв´язання проблеми родини Кулєшових і виділення коштів, розглянути можливість надання фінансової допомоги з інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

                8-го травня на позачерговій сесії Галицинівської сільської ради було прийнято рішення про співфінансування придбання житла учасникові Антитерористичної операції Вадиму Кулєшову. З того часу тривав процес документального оформлення і купівлі житла тощо.

                Сьогодні, 20 листопада, щасливе подружжя Кулєшових запросило до себе на новосілля всіх помічників. На входини приїхали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко зі своєю радницею Вікторією Матієнко, голова Вітовської районної державної адміністрації Юрій Дзюба, Галицинівський сільський голова Іван Назар, староста сіл Лимани та Лупареве Наталія Панашій, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради Олена Кравець.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку