54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ВПЕРШЕ ЗА 70 РОКІВ КАПІТАЛЬНО ВІДРЕМОНТОВАНО ТРАСУ Н-14

19.11.2020

Сьогодні, 19 листопада, відкрито рух транспорту по капітально відремонтованій трасі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв, яку довгий час називали однією з найгірших доріг України. Зараз 66 кілометрів покриття автошляху вже в цементобетоні.

По справжньому історична подія відбулася за участі голови Укравтодору Олександра Кубракова та очільника Служби автодоріг у Миколаївській області Владислава Невеселого.

 

Голова Укравтодору Олександр Кубраков, вітаючи жителів Миколаївщини зазначив, що дорога Н-14 має велике стратегічне значення для країни та веде до Миколаївських портів. Відтепер траса може витримувати значні навантаження, хоча це не означає, що можна безперешкодно їздити перевантаженим фурам. При правильній експлуатації очікуваний міжремонтний термін бетонної дороги Н-14 складає 18 років.

Щоб перевірити оновлену трасу на швидкість, комфорт та міцність, десяток вантажівок провідних перевізників України взяли участь у тест-драйві. Стартувавши у Возсіятському, колона фур з наклейками «Я відкрив бетонку на Миколаївщині» урочисто проїхалася дорогою до Капустино.

«Ремонтувати трасу передбачалося протягом трьох років, але ми впоралися за рік. При цьому якість робіт на дуже високому рівні, так як фахівці Служби автодоріг та я особисто постійно здійснювали контроль якості виконаних робіт від основи до покриття дороги. Щоб захистити трасу від перевантажень вже скоро перед Миколаєвом буде встановлено автоматичний ваговий контроль WIM для зважування в русі», - розповів очільник Служби автодоріг

Владислав Невеселий

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку