54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНКІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ВІДКРИЛИ МІНІ ФУТБОЛЬНЕ ПОЛЕ ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ

19.11.2020

19-го листопада голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко взяла участь в урочистій церемонії відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям та воркаут-майданчика на території Українківського закладу загальної середньої освіти Вітовського району Галицинівської ОТГ. Привітати селян і колектив школи з цією подією також приїхали голова Вітовської районної державної адміністрації Юрій Дзюба, Галицинівський сільський голова Іван Назар, староста сіл Лимани та Лупареве Наталія Панашій, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради Олена Кравець.

                Міні футбольне поле споруджено в рамках державної програми України «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» на умовах спів фінансування з державного та сільського сільської ради. Завдяки співпраці з програмою «DOBRE» побудовано воркаут-майданчик.

                «Мені приємно сьогодні бути тут. Спочатку це була дійсно державна програма, потім обласна рада взяла на себе ініціативу. Щоб ви розуміли, 2019 року ми виділили 50 млн. гривень для того, щоб кожна громада, кожен район могли на умовах спів фінансування отримати ось такі футбольні поля. Ми будемо продовжувати це робити. Вдячна всім Вам за підтримку. Я знову ввійшла до складу депутатського корпусу обласної ради наступного скликання. І всі наші програми будемо продовжувати реалізовувати»,- зазначила Вікторія Москаленко.

Вікторія Москаленко вручила голові Галицинівської сільської ради Івану Назару відзнаку Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною».

                Після символічного пере різання стрічки гості заходу ознайомились із оновленим освітнім простором Українківської загальноосвітньої школи.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку