54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

"ЦЕ ВЖЕ 14 З ТИХ ЗАПЛАНОВАНИХ І ПОБУДОВАНИХ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ. ЗАДАЧА УСПІШНО ВТІЛЕНА НАШОЮ КОМАНДОЮ",- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ВІДВІДАЛА НОВУ АМБУЛАТОРІЮ У С.М-ПОГОРІЛОВЕ

21.10.2020

Вперше за багаторічну історію М-Погорілового Вітовського району тут з´явилася сучасна будівля амбулаторії загальної практики сімейної медицини. До цього часу, аж із сімдесятих років минулого сторіччя, місцеві лікарі приймали пацієнтів у пристосованому приміщенні. Заклад охорони здоров´я розрахований на роботу трьох-чотирьох лікарів загальної практики сімейної медицини. Будівництво об´єкту тривало протягом півтора року.

                "Це вже 14 з тих запланованих і побудованих в Миколаївській області. Задача успішно втілена нашою командою. Кожна нова амбулаторія отримала автомобіль. Переконана, що ця робота має продовжуватися",- зазначає голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

                М-Погорілівська амбулаторія обслуговуватиме населення всієї об´єднаної територіальної громади. Власне, жителів населеного пункту, а також Зайчевського і частково Каравелове.

                " Вона оснащена повністю. Автономне опалення, меблі, вся апаратура, яка повинна тут бути, теж придбана. Вона нова. Ми надаємо послуги первинного рівня. І тут наші мешканці зможуть отримати будь-яку допомогу, передбачену нашими протоколами. У нас є можливість здійснювати лабораторну діагностику. У нас оснащення стовідсоткове. Але хочеться завжди кращого. І зараз дозволено громадам власним коштом закуповувати обладнання, яке функціонує у лікарнях другого і третього рівнів. Тому сьогодні ведемо перемовини щодо придбання апарату ультразвукової діагностики (УЗД) з підготовкою лікаря. Це все реально і такі прецеденти в Україні теж є",- говорить Андрій Харківець, лікар загальної практики сімейної медицини амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. М-Погорілове.

                В плані подальшої реалізації реформи передбачено спорудження іще 13 аналогічних амбулаторій по всій Миколаївській області.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку