54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

14.10.2020

 

14-го жовтня українці відзначають відразу три свята: День Захисника України, День Українського козацтва і Покрову Пресвятої Богородиці.

      З цієї нагоди в обласному центрі відбулись урочисті заходи. Представники обласної та міської влади, поклали квіти до меморіалу Героїв – Ольшанців та меморіалу «Струни пам’яті» на честь загиблих учасників Антитерористичної операції поблизу адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради.

В урочистостях взяла участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко і радники голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко, Оксана Корсак і Анна Воронок.

                «Щороку у ці дні ми збираємося біля меморіалу «Струни пам’яті». 2014-го це свято було встановлене п’ятим Президентом України Петром Порошенком. Воно стало символом величі українського воїна в усі часи і роки боротьби за незалежність і територіальну цілісність країни. Тому сьогодні природно ми в першу чергу згадуємо усіх полеглих воїнів. Щиру вдячність ми висловлюємо родинам загиблих Героїв – матусям і дружинам, татусям і дітям. Ми пам’ятаємо про них. Хлопці і дівчата, які ціною власного життя вибороли територіальну цілісність України, завжди житимуть в наших серцях і душах. Окремо, від себе особисто і всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради сьомого скликання хочу подякувати військовослужбовцям, які перебувають на передовій, забезпечуючи мир і спокій в наших містах і селах, районах і об’єднаних територіальних громадах»,- зазначила Вікторія Москаленко.

Під час заходу були вручені державні нагороди:

Медаль «За військову службу Україні» за самовіддане служіння Українському народові, зразкове виконання військового обов’язку посмертно вручені загиблим у авіакатастрофі курсантам Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба, нашим землякам –Андрію Померанцеву та Володимиру Олабіну. Нагороди отримали батьки загиблих.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку