54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРОВЕЛА РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З АНАТОЛІЄМ КАТРИЧЕМ СТОСОВНО ПИТАННЯ НЕСПЛАТИ ПОДАТКУ НА ЗЕМЛЮ КП "ММА"

29.09.2020
В ході обговорення питання про безкоштовну передачу бувшої у використанні спеціалізованої техніки КП "ММА" зі столичного "Борисполя", під час пленарного засідання тридцять восьмої позачергової сесії Миколаївської обласної ради сьомого скликання, депутат Анатолій Катрич порушив питання про несплату підприємством земельного податку.
Аеропорт базується на землях Баловненської сільської ради, але з 2017 року жодної гривні податку не було сплачено до бюджету громади, але пошуком можливостей розрахуватись з податковим боргом адміністрація КП "ММА" не займається.
"Федоре Петровичу, Ви повинні пам'ятати, що КП "ММА" знаходиться на землях Баловненської сільської ради. Голова Новоодеської районної рали та Баловненської сільради звернулись до мене з питанням: коли в останнє був сплачений податок на землю?", - звернувся з питанням до Федора Барни Анатолій Катрич.
"Ми закінчуємо оформлення держакту на землю. Як тільки всі документи будуть готові в повному обсязі, то ми матимемо усі підстави сплачувати податок на землю в повному об'ємі",- відповів на це Федір Барна.
"З 2017 року КП "ММА" не сплатив жодної копійки до бюджету сільської ради. Я звертаюсь до Вас, Вікторіє Вікторівно, щоб був узгоджений план виплат (податку на землю, - прим.) Як депутат від Новоодещини я кожного разу голосую за підтримку аеропорту, проте, як ми бачимо, є проблеми",- звернувся до голови обласної ради Анатолій Катрич.
Депутат Надія Іванова зауважила для своїх колег : "Як керівник підприємства я розкажу Вам, як сплатити податок за землю не маючи державного акту на землю. Ваш бухгалтер може зробити розрахунок по середньообласній вартості ділянки, подати заяву в податкову службу та сплатити цей податок".
Вікторія Москаленко наголосила на необхідності проведення робочої наради аби з'ясувати причини не наповнення бюджету Баловненської сільської ради.
Сьогодні відбулась зустріч голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та Анатолія Катрича. Було погоджено, що питання буде вирішуватись на рівні депутатського корпусу Миколаївської обласної ради.
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку