54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ЗА ІНІЦІАТИВИ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО В ОБЛАСНІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ МОДЕРНІЗАЦІЮ ЦЕНТРУ НЕФРОЛОГІЇ І ДІАЛІЗУ КНП "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ

18.09.2020

17-го вересня, за ініціативи Вікторії Москаленко, в Миколаївській обласній раді знову зустрілись депутат Миколаївської обласної ради Олександр Бондар, представники Центру нефрології і діалізу КНП "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" Миколаївської обласної ради і виконуючий обов`язки головного лікаря закладу Дмитро Бачинський, радник голови обласної ради Оксана Корсак. До багатостороннього діалогу долучилися представники компанії-інвестора, який виявив бажання здійснити поставку сучасного обладнання з паралельною реконструкцією відповідних приміщень.

Предметом діалогу була узгодженість питання реформування і модернізації Центру нефрології і діалізу. Вікторія Вікторівна відразу дала зрозуміти, що вона особисто і депутатський корпус Миколаївської обласної ради налаштовані виключно на поліпшення надання допомоги користувачам послуг Центру нефрології і діалізу КНП "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ".

«Сьогодні ми працюємо над тим, щоб зробити послугу гемодіалізу для користувачів більш комфортною і доступною. При цьому важливо зберегти лікарський потенціал, спеціалістів. Щойно проговорили з в.о. головного лікаря Дмитром Бачинським цю ситуацію. Є розуміння того, що конфлікт необхідно залагоджувати на користь громади»,- зазначила голова Миколаївської обласної ради.

Заступник голови постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій Олександр Бондар, радник голови облради Оксана Корсак, в.о. головного лікаря КНП "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" Дмитро Бачинський і завідуюча Центру нефрології і діалізу КНП "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" Тетяна Володимирівна Костиненко за участі представників компанії-інвестора обговорили питання здійснення модернізації і розширення Центру з паралельною реконструкцією відповідних приміщень.

 

Оголошення Читати всі
2020-08-31
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", у зв'язку із достроковим припиненням повноважень членів комісії, обраних Миколаївською обласною радою, продовжується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Жовтень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку