54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ЗА ІНІЦІАТИВИ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО В ОБЛАСНІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ МОДЕРНІЗАЦІЮ ЦЕНТРУ НЕФРОЛОГІЇ І ДІАЛІЗУ КНП "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ

18.09.2020

17-го вересня, за ініціативи Вікторії Москаленко, в Миколаївській обласній раді знову зустрілись депутат Миколаївської обласної ради Олександр Бондар, представники Центру нефрології і діалізу КНП "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" Миколаївської обласної ради і виконуючий обов`язки головного лікаря закладу Дмитро Бачинський, радник голови обласної ради Оксана Корсак. До багатостороннього діалогу долучилися представники компанії-інвестора, який виявив бажання здійснити поставку сучасного обладнання з паралельною реконструкцією відповідних приміщень.

Предметом діалогу була узгодженість питання реформування і модернізації Центру нефрології і діалізу. Вікторія Вікторівна відразу дала зрозуміти, що вона особисто і депутатський корпус Миколаївської обласної ради налаштовані виключно на поліпшення надання допомоги користувачам послуг Центру нефрології і діалізу КНП "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ".

«Сьогодні ми працюємо над тим, щоб зробити послугу гемодіалізу для користувачів більш комфортною і доступною. При цьому важливо зберегти лікарський потенціал, спеціалістів. Щойно проговорили з в.о. головного лікаря Дмитром Бачинським цю ситуацію. Є розуміння того, що конфлікт необхідно залагоджувати на користь громади»,- зазначила голова Миколаївської обласної ради.

Заступник голови постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій Олександр Бондар, радник голови облради Оксана Корсак, в.о. головного лікаря КНП "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" Дмитро Бачинський і завідуюча Центру нефрології і діалізу КНП "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" Тетяна Володимирівна Костиненко за участі представників компанії-інвестора обговорили питання здійснення модернізації і розширення Центру з паралельною реконструкцією відповідних приміщень.

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку