54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ЗА ІНІЦІАТИВИ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО В ОБЛАСНІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ МОДЕРНІЗАЦІЮ ЦЕНТРУ НЕФРОЛОГІЇ І ДІАЛІЗУ КНП "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ

18.09.2020

17-го вересня, за ініціативи Вікторії Москаленко, в Миколаївській обласній раді знову зустрілись депутат Миколаївської обласної ради Олександр Бондар, представники Центру нефрології і діалізу КНП "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" Миколаївської обласної ради і виконуючий обов`язки головного лікаря закладу Дмитро Бачинський, радник голови обласної ради Оксана Корсак. До багатостороннього діалогу долучилися представники компанії-інвестора, який виявив бажання здійснити поставку сучасного обладнання з паралельною реконструкцією відповідних приміщень.

Предметом діалогу була узгодженість питання реформування і модернізації Центру нефрології і діалізу. Вікторія Вікторівна відразу дала зрозуміти, що вона особисто і депутатський корпус Миколаївської обласної ради налаштовані виключно на поліпшення надання допомоги користувачам послуг Центру нефрології і діалізу КНП "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ".

«Сьогодні ми працюємо над тим, щоб зробити послугу гемодіалізу для користувачів більш комфортною і доступною. При цьому важливо зберегти лікарський потенціал, спеціалістів. Щойно проговорили з в.о. головного лікаря Дмитром Бачинським цю ситуацію. Є розуміння того, що конфлікт необхідно залагоджувати на користь громади»,- зазначила голова Миколаївської обласної ради.

Заступник голови постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій Олександр Бондар, радник голови облради Оксана Корсак, в.о. головного лікаря КНП "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" Дмитро Бачинський і завідуюча Центру нефрології і діалізу КНП "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" Тетяна Володимирівна Костиненко за участі представників компанії-інвестора обговорили питання здійснення модернізації і розширення Центру з паралельною реконструкцією відповідних приміщень.

 

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

21.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації - о 10.00;

з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації - об 11.00

- з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності - о 13.00

24.06.2024 року відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки - о 10.20;

_________________________

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку