54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ОБЛАСНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, ПЛАНУВАННЯ, БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

15.09.2020

Більше тридцяти питань порядку денного розглянули  депутати обласної ради під час засідання Постійної комісії обласної ради з обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій.

Першим питанням, яке розглянули депутати було звернення головного лікаря КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» Світлани Федорової про виділення коштів обласного бюджету медичному закладу.

Світлана Федорова звернулась до членів комісії з проханням винайти у бюджеті кошти для виплати заробітної плати медичним працівникам. Світлана Федорова зазначила, що необхідна сума на виплату заробітної плати до кінця року – 12 млн грн.

«Вже майже три місяці працівники не отримують заробітну платню в розмірі 300%. Для того, щоб працівники отримали заробітну плату протягом наступних 4 місяців нам потрібно 12 млн грн. Кількість хворих в нашій лікарні збільшилась в 5 разів. За останню добу троє пацієнтів померли. Навантаження просто колосальне. Вже півроку ми працюємо без вихідних та відпусток. Що мені зробити, аби в бюджеті знайшлись гроші на заробітну платню людям, які працюють?»,- Світлана Федорова

Депутати підтримали звернення головного лікаря й прийняли рішення доручити департаменту фінансів винайти кошти, питання про виділення 12 млн грн. з обласного бюджету на заробітну плату медичним працівникам медичного закладу винести на розгляд сесії обласної ради.

Наступним було питання про покращення матеріально-технічного забезпечення КНП «Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни». З проханням до депутатів винайти кошти на погашення заборгованості по заробітній платі та на придбання необхідного обладнання звернулась в.о. начальника КНП «Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни».

«Ми вивчили усі потреби нашого комунального закладу. Однозначно госпіталь нам потрібен. Фактично заборгованість із заробітної плати сьогодні складає 2 млн грн. Сьогодні наше завдання- - вирішити цю проблему. Госпіталь включено в проект Програми охорони здоров’я для придбання малоцінного матеріалу, а також будемо включати госпіталь в програму на придбання дороговартісного обладнання на 3,5 млн грн. таким чином КНП «Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» зможе отримати ще 5 пакетів НСЗУ й наступного року вони вже зможуть забезпечувати себе самі»,-Олександр Бондар

Депутати підтримали погодження внесення змін до обласного бюджету та обсягу міжбюджетних трансфертів.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку