54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

РЕМОНТ «ДОВГОБУДІВ»: ЧЕРГОВИЙ КОНТРОЛЬ ЗА ТЕРМІНАМИ ТА ТЕМПАМИ ВИКОНАННЯ РОБІТ

08.09.2020

Сьогодні представниками Миколаївської обласної ради на чолі з головою обласної ради Вікторією Москаленко було вкотре здійснено робочий візит з метою перевірки ходу виконання ремонтних робіт «довгобудів», а саме:

-радіологічного відділення КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ» МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ - з обласного бюджету здійснено дофінансування ремонтних робіт на суму 29,7 млн грн,

-завершення будівництва спортивних майданчиків в ОСДЮСШОР З ВІТРИЛЬНОГО СПОРТУ "ОБЛАСНИЙ ЯХТ-КЛУБ"– дофінансовано на який з обласного бюджету виділено 1,08 млн грн. на завершення виконання робіт;

-гематологічного відділення таремонту даху КНП "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

- МОК КДЮСШ (ФОК Миколаїв), на який з обласного бюджету дофінансовано 9 млн грн на завершення капітального ремонту.

Рішення про до фінансування цих об’єктів з обласного бюджету було прийнято депутатами обласної ради під час 37—ї позачергової сесії Миколаївської обласної ради 12 червня 2019 року.

В робочій поїздці взяли участь перший заступник голови Миколаївської обласної ради Тахір Садрідінов, радники голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак та Анна Воронок, депутат обласної ради, заступник голови Постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій Олександр Бондар.

Під час перевірки виконання ремонтних робіт в радіологічному відділенні КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ» голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко зазначила , що сьогодні можна побачити на 70% виконані роботи. Головна затримка – очікування дороговартісного обладанання з Чехії. Проте приймальне відділення та палати майже готові і як зазначають представники підрядної організації - роботи будуть завершені в кінці вересня.

Також Вікторія Москаленко зазначила, що наступним має бути відремонтоване хіміотерапевтичне відділення КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ» задля того, щоб пацієнти мали змогу отримувати медичну послугу в комфортних сучасних умовах.

Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Тахір Садрідінов відмітив, що позитивна динаміка закінчення ремонтних робіт набирає обертів, проте все це досягається постійним особистим контролем. "Сьогодні ми здійснюємо контроль не заради критики. Наша мета – спільними зусиллями закінчити ремонтні роботи та отримати готовий об'єкт",- резюмував Тахір Садрідінов

Наступними об’єктами перевірки сьогоднішньої робочої поїздки стали спортивні майданчики, а саме завершення будівництва спортивних майданчиків в ОСДЮСШОР З ВІТРИЛЬНОГО СПОРТУ "ОБЛАСНИЙ ЯХТ-КЛУБ» - один з них мультифункціональний та інший баскетбольний.

"Тільки в 2017 році депутатам обласної ради вдалось закласти кошти на будівництво спортивних майданчиків в ОСДЮСШОР З ВІТРИЛЬНОГО СПОРТУ "ОБЛАСНИЙ ЯХТ-КЛУБ". Я впевнена, що цими майданчиками повинна користуватись вся громада та спортсмени. Це мінімальні кроки, які ми могли зробити. Проте план реконструкції яхт-клубу має бути системним."- відмітила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

Щодо КНП "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ - на сьогоднішній момент ремонт даху вже завершений. Вкотре підрядники взяли на себе зобов'язання завершити інші будівельні роботи вчасно.

Сьогодні Вікторія Москаленко уточнила для громади, що в Програму Президента України "Велике будівництво " не було включено МОК КДЮСШ (ФОК Миколаїв), адже кошти на реконструкцію цього об'єкту були 100% виділені з обласного бюджету. Проте сьогодні під час відвідування закладу біля огорожі об'єкту учасники робочої поїздки виявили банер з недостовірною інформацією.

Вже отримано акт пожежної безпеки. Представник фірми- підрядника зазначила, що в тижневий термін будуть виконані роботи з обшивки стін та монтаж системи вентиляції. Кошти на виконання цих робіт виділено в повному обсязі.

Тендер на проведення робіт з встановлення покриття фізично-оздоровчого комплексу оголошено.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку