54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

КОМЕНТАР ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО

06.09.2020

В прямому ефірі на своїй сторінці в мережі ФБ голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко дала розгорнуту відповідь стосовно ремонту даху спортивного комплексу Палацу Спорту («Трудові резерви») аби уникнути неправдивої подачі інформації та спекулювань на цій темі.

В попередній публікації на сторінці Миколаївської обласної ради в мережі ФБ в хронологічному порядку викладено матеріал про історію «боротьби» за цей заклад, який є державною власністю.

Вікторія Москаленко: «6 травня 2019 року на чолі зі мною депутати обласної ради зробили усе можливе задля того, щоб ситуацію можна було вирішити лише одним підписом Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета. В свою чергу це дозволило б передати спортивний комплекс Палац Спорту («Трудові резерви»)з державної власності в комунальну власність територіальних громад, міст, сіл, селищ Миколаївської області.

З нашого боку, депутатським корпусом ми зобов’язуємось прийнять об’єкт у свою власність.

За умови, якщо Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет підпише акт прийому –передачі об’єкту з державної власності у комунальну, протягом кількох днів ми готові зібратись на сесію обласної ради й виділити кошти на ремонт покрівлі будівлі Палацу спорту («Трудові резерви»), в якому розміщується МОККДЮСШ №1 на правах договору оренди.»

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко зазначила про можливість вирішення питання ремонту покрівлі й виділення на це коштів іншим шляхом – з резервного фонду обласного бюджету. Такий варіант пропонувався Вікторією Москаленко голові Миколаївської ОДА Олександу Стадніку ще в лютому місяці, відразу після того як в результаті негоди було зірвано покрівлю Палацу спорту.

«Так як ми орендуємо приміщення, в якому сьогодні тренуються наші діти у Міністерства освіти і науки України, одного підпису голови миколаївської ОДА буде достатньо, щоб виділити кошти на ремонт даху з резервного фонду обласного бюджету».

На рубежі зміни політичної влади в 2019 році балансоутримувачем Палацу спорту («Трудові резерви») став ЧНУ ім.Петра Могили. Але ми зробили все аби борці й надалі мали змогу займатись в цьому спортзалі. Цей об’єкт потрібен в першу чергу нашій громаді – дітям, які там займаються.

Я подякую усім кандидатам в мери й депутати, які сьогодні переймаються долею нашої спортивної школи й «шукають» шляхи вирішення проблеми, якщо вони просто підуть одним із запропонованих шляхів. Все уже давно продумано, зроблено й підготовано!»

Вікторія Москаленко зазначила, що відповідно до рішення сесії Миколаївської обласної ради у власність ЧНУ ім. Петра Могили було передано будівлю дитячої інфекційної лікарні. В свою чергу депутати Миколаївської обласної ради прийняли рішення про готовність прийняти у власність Палац спорту – як своєрідний обмін.

З травня місяця 2019 року наших спортсменів намагались просто висилити з Палацу спорту й тільки шляхом проведення величезної кількості зустрічей з батьками, тренерським складом, представниками ЧНУ ім. Петра Могили ми досягли того, що юні спортсмени мали де тренуватись, допоки погодні умови не внесли свої корективи. Хоча, саме ця неприємна подія показала як і куди рухатись далі».

Вікторія Москаленко відмітила, що маючи об’єкт Палац спорту в комунальній власності є механізм, як довести стан будівлі до належного стану.

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку