54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

* Шановні мешканці міста Миколаєва та Миколаївської області! Запрошуємо вас на покладання квітів до пам’ятника В.О.Лягіну з нагоди відзначення Дня партизанської слави в Миколаївській області, яке відбудеться 20 вересня 2019 року о 08.30. Збір учасників о 08.00

ВІЗИТ ВОЛОДИМИРА ОМЕЛЯНА ДО МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

03.05.2018

. В обласній державній адміністрації під головуванням Володимира Омеляна відбулась розширена нарада за участі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації, першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслава Бонь, народних депутатів України Тараса Креміня та Ігоря Бриченка, голів райдержадміністрацій. Гостро обговорювались питання дорожньої галузі, габаритно-вагового контролю, відновлення роботи КП " Миколаївський міжнародний аеропорт" та реконструкції Миколаївського залізничного вокзалу.

         Володимир Омелян  акцентував, що завдання і Міністерства інфраструктури, і Кабінету Міністрів загалом довести якість українських доріг до європейського рівня. Для реалізації цієї мети здійснено децентралізацію галузі і частину повноважень передано на регіони.

         ". Безумовним пріоритетом для нас є дороги Н-11 та Н-14. Мною було поставлено завдання, щоб ці кошти були використані у повному обсязі і ми отримали за ринковою конкурентною ціною якісні автошляхи в Миколаївській області",- наголосив Володимир Омелян.

В свою чергу голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко від імені всього депутатського корпусу принципово поставила ряд  питань:

-         Про термінове виділення з державного бюджету  коштів у розмірі 50 мільйонів гривень для реконструкції автомобільної дороги  державного значення Благовіщенське – Вознесенськ -Миколаїв Н – 24. Вікторією Москаленко вже підписано відповідного листа на адресу Виконуючого обов’язки голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака.

-         Про розгляд питання надзвичайної ситуації на автомобільній дорозі Н-14 Миколаїв-Кропивницький.

-         Про збереження доріг шляхом налагодження роботи габаритно-вагових комплексів.

-         Про реконструкцію Миколаївського залізничного вокзалу.

Нагадаємо, що у Миколаївській обласній раді створено робочу групу з числа депутатів Миколаївської обласної та міської рад для розв’язання проблемних питань функціонування залізничного вокзалу. До її складу увійшов народний депутат України Олександр Жолобецький. Очолює робочу групу депутат Миколаївської обласної ради Ілля Рєзніков. Членами робочої групи вже напрацьовано ряд рекомендацій щодо впорядкування прилеглої території, реконструкції приміщення вокзалу тощо.

         Під час одноденного візиту на Миколаївщину Володимир Омелян відвідав Миколаївський міжнародний аеропорт. 

" Наша політика дуже проста- кожна область України має мати аеропорт. Більш того, люди повинні  мати  можливість обрання того виду транспорту, який їм зручний. Чи то залізничний, чи то авіаційний, чи то автомобільний. Я дуже радий, що за ініціативи очільника області пана Савченка та новопризначеного директора підприємства ми маємо абсолютно сучасний аеропорт. Ми перевірили. Оглянули новий термінал. Капітально відремонтовано злітно-посадкову смугу. Залишається пройти процес сертифікації. Цей процес пройде швидко. Адже, з боку Міністерства буде сприяння у цьому питанні",- зазначив Володимир Омелян.

         Міністр інфраструктури надважливим вважає напрям роботи з вітчизняними та іноземними авіакомпаніями. Це дасть можливість з’єднати Миколаїв  з іншими обласними центрами та Європою і Азією.

         " Є приклади відродження аеропортів, які були на межі закриття, а зараз демонструють фантастичні показники. Люди хочуть літати. Тобто, все залежить від інфраструктури літовищ та роботи авіакомпаній",- зазначив міністр.

        

Найближчої п’ятниці Міністр інфраструктури України планує провести додаткову нараду за участі представників обласної влади, Служби Автомобільних доріг України в Миколаївській області, облавтодору. В засіданні братиме участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

-          

 

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку