54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ВІЗИТ ВОЛОДИМИРА ОМЕЛЯНА ДО МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

03.05.2018

. В обласній державній адміністрації під головуванням Володимира Омеляна відбулась розширена нарада за участі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації, першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслава Бонь, народних депутатів України Тараса Креміня та Ігоря Бриченка, голів райдержадміністрацій. Гостро обговорювались питання дорожньої галузі, габаритно-вагового контролю, відновлення роботи КП " Миколаївський міжнародний аеропорт" та реконструкції Миколаївського залізничного вокзалу.

         Володимир Омелян  акцентував, що завдання і Міністерства інфраструктури, і Кабінету Міністрів загалом довести якість українських доріг до європейського рівня. Для реалізації цієї мети здійснено децентралізацію галузі і частину повноважень передано на регіони.

         ". Безумовним пріоритетом для нас є дороги Н-11 та Н-14. Мною було поставлено завдання, щоб ці кошти були використані у повному обсязі і ми отримали за ринковою конкурентною ціною якісні автошляхи в Миколаївській області",- наголосив Володимир Омелян.

В свою чергу голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко від імені всього депутатського корпусу принципово поставила ряд  питань:

-         Про термінове виділення з державного бюджету  коштів у розмірі 50 мільйонів гривень для реконструкції автомобільної дороги  державного значення Благовіщенське – Вознесенськ -Миколаїв Н – 24. Вікторією Москаленко вже підписано відповідного листа на адресу Виконуючого обов’язки голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака.

-         Про розгляд питання надзвичайної ситуації на автомобільній дорозі Н-14 Миколаїв-Кропивницький.

-         Про збереження доріг шляхом налагодження роботи габаритно-вагових комплексів.

-         Про реконструкцію Миколаївського залізничного вокзалу.

Нагадаємо, що у Миколаївській обласній раді створено робочу групу з числа депутатів Миколаївської обласної та міської рад для розв’язання проблемних питань функціонування залізничного вокзалу. До її складу увійшов народний депутат України Олександр Жолобецький. Очолює робочу групу депутат Миколаївської обласної ради Ілля Рєзніков. Членами робочої групи вже напрацьовано ряд рекомендацій щодо впорядкування прилеглої території, реконструкції приміщення вокзалу тощо.

         Під час одноденного візиту на Миколаївщину Володимир Омелян відвідав Миколаївський міжнародний аеропорт. 

" Наша політика дуже проста- кожна область України має мати аеропорт. Більш того, люди повинні  мати  можливість обрання того виду транспорту, який їм зручний. Чи то залізничний, чи то авіаційний, чи то автомобільний. Я дуже радий, що за ініціативи очільника області пана Савченка та новопризначеного директора підприємства ми маємо абсолютно сучасний аеропорт. Ми перевірили. Оглянули новий термінал. Капітально відремонтовано злітно-посадкову смугу. Залишається пройти процес сертифікації. Цей процес пройде швидко. Адже, з боку Міністерства буде сприяння у цьому питанні",- зазначив Володимир Омелян.

         Міністр інфраструктури надважливим вважає напрям роботи з вітчизняними та іноземними авіакомпаніями. Це дасть можливість з’єднати Миколаїв  з іншими обласними центрами та Європою і Азією.

         " Є приклади відродження аеропортів, які були на межі закриття, а зараз демонструють фантастичні показники. Люди хочуть літати. Тобто, все залежить від інфраструктури літовищ та роботи авіакомпаній",- зазначив міністр.

        

Найближчої п’ятниці Міністр інфраструктури України планує провести додаткову нараду за участі представників обласної влади, Служби Автомобільних доріг України в Миколаївській області, облавтодору. В засіданні братиме участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

-          

 

Події

22 квітня 2024 року об 12.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації

22 квітня 2024 року об 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки

19 квітня 2024 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури

 18 квітня 2024 року об 11.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій

17 квітня 2024 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водного господарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації

16 квітня 2024 року о 14.30 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики

15 квітня 2024 року о 14.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, гендерної рівності.

Трансляція засідання постійної комісії Миколаївської обласної ради

 

Квітень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку