54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

"ЦЕ ПРАВО ГРОМАДЯН НА ЖИТТЯ", - ТАХІР САДРІДІНОВ ПРИВІТАВ УКРАЇНЦІВ ЗІ СВЯТОМ

25.08.2020

З нагоди 29-ї річниці Незалежності України 24 серпня в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії відбулися урочисті збори.

У заході взяли участь перший заступник голови Миколаївської обласної ради, депутат Тахір Садрідінов, заступники голови ОДА, миколаївський міський голова, представники управлінь облдержадміністрації та міської ради, військовослужбовці, представники громадських організацій, мешканці Миколаєва та області.

З вітальним словом виступив перший заступник голови Миколаївської обласної ради, депутат Тахір Садрідінов. «24 серпня - це не просто державне свято. Це право громадян України на життя, яке в різні часи відвойовували багато поколінь українців. Боротьба триває і зараз. Сьогодні ми нагороджуємо тих людей, якими пишається Миколаївщина», - відзначив Тахір Шамсідінович.

З нагоди свята Грамотами Верховної Ради України було нагороджено:

КОСТАШЕНКО Людмилу Анатоліївну – вчителя-логопеда Лисогірської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Первомайського району Миколаївської області;

СОЛОДАЄВА Сергія Володимировича – директора товариства з обмеженою відповідальністю «Вознесенське підприємство «Агросила»;

ШАШКЕЄВУ Світлану Віталіївну – депутатку Новобузької міської ради, волонтерку

 Розпорядженням голови обласної ради за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики зайнятості в Україні, вирішення питань соціального захисту населення, високий професіоналізм, активну життєву позицію відзнакою Миколаївської обласної ради – "За заслуги перед Миколаївщиною" I ступеня нагороджено: ОБОРОНЬКА Дмитра Миколайовича - директора Миколаївського обласного центру зайнятості.

«Хочу побажати всім громадянам і гостям України досягнення поставлених завдань, ніколи не звертати з шляху до своєї мети, а також благополуччя і удачі!», - привітав Тахір Садрідінов.

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку