54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НАСТУПНИЙ КРОК У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМИ ОБЛАСНОГО ДИТЯЧОГО ЦЕНТРУ МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

20.08.2020

Для пошуку рішення, вивчення проблеми і визначення перспектив Комунального некомерційного підприємства «Обласний дитячий центр медичної реабілітації» була створена робоча група, до складу якої увійшли перший заступник голови Миколаївської обласної ради Тахір Садрідінов, представники управління охорони здоров’я облдержадміністрації, представники КНП «Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня», юрисконсульт КНП «Обласний центр громадського здоров’я».

За словами першого заступника голови Миколаївської обласної ради, депутата Тахіра Садрідінова, проблеми КНП «Обласний дитячий центр медичної реабілітації» вже давно знайома.
«Важливо наголосити на тому, що в реабілітаційному центрі немає дітей із захворюваннями, тільки ті, які проходять реабілітацію та профілактику. В дитячому центрі реабілітації знаходяться тільки діти із групи ризику», - акцентував Тахір Шамсідінович.

У рамках медичної реформи некомерційні підприємства охорони здоров’я частково повинні заробляти кошти на своє існування.

У ході засідання робочої групи прийшли до висновку, що необхідно провести реструктуризацію штату, оцінити реальну необхідність ліжкомісць для центру, важливість утримання в штаті педагогів.

«В найближчі строки планується підготувати проєкти документів, а коли НСЗУ наступного разу надасть офіційну заявку, ми вже будемо готові, внесемо необхідні корективи і підпишемо договір про надання послуг з реабілітації та профілактики захворювань», - зазначив перший заступник.

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку