54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«РЕМОНТ, РЕКОНСТРУКЦІЯ І БУДІВНИЦТВО ОБ´ЄКТІВ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ПІД ПИЛЬНИМ НАГЛЯДОМ ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО І ДЕПУТАТИ ОБЛРАДИ ВІДВІДАЛИ КНП «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ»

14.08.2020

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко спільно з депутатами Миколаївської обласної ради і радниками голови облради Оксаною Корсак і Анною Воронок кожного тижня проводять оперативні наради щодо завершення проєктів-довгобудів. Чергова зустріч за участі заступника голови облдержадміністрації Тетяни Стахевич, начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Іллі Лукіна, заступника голови постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій Олександра Бондаря, представників підприємства-підрядника і проєктантів відбулася 12-го серпня з виїздом на об`єкти 13-го серпня. Зокрема, порушувалось питання по ремонту відділень і даху КНП "Миколаївська обласна клінічна лікарня", радіологічного відділення КНП "Миколаївський обласний центр онкології" Миколаївської обласної ради, спортивного комплексу "Трудові резерви", Миколаївської обласної дитячо-юнацької спортивної школи "обласний шахово-шашковий клуб" ім. М.В. Шелеста.

Вікторія Москаленко і депутати обласної ради зробили акцент на необхідності термінового завершення відновлювальних робіт у відділенні гематології КНП "Миколаївська обласна клінічна лікарня". Підрядник зобов`язався фіналізувати процес до жовтня з подальшим отриманням сертифікату про введення в експлуатацію об`єкту. На сьогодні тут завершено будівельні роботи, змонтовано системи, у тому числі вентиляційні, триває оздоблення. У цьому голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко і радники голови облради Анна Воронок і Оксана Корсак переконалися під час перебування у лікарні 13-го серпня.

В ході засідання і виїзду на місце визначено актуальні напрямки:
- триває пошук шляхів збільшення потужності подачі кисню на всю лікарню;
- облаштування пожежної сигналізації;
- завершення робіт на даху будівлі. До кінця місяця «Антарес-Буд» пообіцяв завершити покрівлю. Підрядники чекають на доставку металу з послідуючим п´ятиденним терміном робіт. ✔Під час зібрання порушувалося питання ремонту радіологічного відділення КНП "Миколаївський обласний центр онкології" Миколаївської обласної ради, спортивного комплексу «Трудові резерви».
Нагадаємо, що Миколаївська обласна рада, як орендар 95% площ спортивного комплексу «Трудові резерви» для базування МОККДЮСШ №1, повинна проводити ремонт будівлі. Процес гальмувався відмовою облдержадміністрації виділяти кошти з резервного фонду

А під час виступу у програмі «Добрий вечір» на 35 телевізійному каналі Вікторія Москаленко акцентувала, що джерелом відновлення пошкодженої негодою покрівлі будівлі може бути резервний фонд обласного бюджету.

 В ході кількаденних нарад знайдено порозуміння і правовий механізм виділення коштів з резервного фонду а також додаткове джерело фінансування для початку поточного ремонту даху.

Вікторія Москаленко зазначила - процес контролю за завершенням проєктів-довгобудів триватиме й надалі.

 «Під моїм особистим контролем обов´язкове і систематичне зібрання нарад і організація виїздів на об`єкти. . Я розумію, що окрім депутатського корпусу сьогодні процес завершення довгобудів контролювати нема кому. Тому що ми виділяли кошти і за це несемо відповідальність. Але юридично замовником робіт виступає управління капітального будівництва. Втім, ми продовжимо здійснювати контроль. Щоб ті договірні відносини, які укладені для ремонту і реконструкції, будівництва об´єктів за рахунок коштів обласного бюджету були під пильним наглядом депутатського корпусу і фахівців відповідних структур»,- акцентувала голова Миколаївської обласної ради.

 

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку