54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

27 КВІТНЯ 2018 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ, НАУКИ І ОСВІТИ, СІМ'Ї ТА МОЛОДІ, СПОРТУ

27.04.2018

        В ході обговорення питання про підготовку та проведення оздоровчої кампанії депутати порушили питання про перебування на посаді більше року виконуючого обов’язки дитячого оздоровчого центру «Орлятко» Миколаївської обласної ради Могильова О.С., який постійно перебуває на лікарняному, та рекомендували департаменту освіти і науки облдержадміністрації протягом тижня вжити термінові заходи щодо оголошення конкурсу на посаду керівника дитячого оздоровчого центру «Орлятко» Миколаївської обласної ради. Депутати акцентували увагу на вжитті заходів пожежної безпеки у дитячих оздоровчих закладах під час оздоровлення, звернули увагу на напрями фінансування та суму коштів, яка іде на утримання дитячого оздоровчого центру «Орлятко» Миколаївської обласної ради та дитячого оздоровчого закладу «Вітрила» Миколаївської обласної ради в між оздоровчий період (з вересня по червень).

 

     Під час обговорення питання щодо функціонування спортивного комплексу, який розташований за адресою м. Миколаїв, пр-т Героїв України, 4, депутати звернули увагу, що до цього часу залишається не вирішеним питання введення в експлуатацію цього об’єкта та передачі в комунальну власність територіальної громади м. Миколаєва. Спортивний комплекс збудований більше трьох років тому, а мешканцім. Миколаєва та Миколаївської області не мають безперешкодного доступу до бігових доріжок. За результатами обговорення питання депутати запропонували облдержадміністрації спільно з Миколаївською міською радою: вжити заходів щодо закріплення спортивного містечка за відповідним балансоутримувачем з метою його належного функціонування відповідно до вимог чинного законодавства; визначити шляхи та вжити заходів щодо передачі побудованих спортивних споруд за адресою: пр. Героїв України (пр. Героїв Сталінграда), 4, м. Миколаїв, в комунальну власність територіальної громади м. Миколаєва; Миколаївській міській раді внести пропозиції щодо вирішення питання щодо безперешкодного використання бігових доріжок мешканцями м. Миколаєва та Миколаївської області.

       

           Голова обласної ради Москаленко В.В. звернулася до Міністра України молоді та спорту Жданова І.О. щодо врегулювання питання передачі майнового комплексу з державної власності до комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва. Депутати обласної ради планують робочу поїздку до Міністерства України молоді та спорту з метою вирішення проблемних питань.

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку