54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО ОБЛАСНОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ

29.07.2020
Робочий візит КНП «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» був  вкотре здійснений головою обласної ради Вікторією Москаленко, першим заступником голови Миколаївської обласної ради Тахіром Садрідіновим та представниками обласної ради, радниками голови Оксаною Корсак та Анною Воронок.
Мета поїздки як завжди незмінна – перевірити хід виконання ремонтних робіт фірмою- підрядником та проконтролювати їх відповідність плану-графіку.
Вікторія Москаленко обурилась повільним темпом роботи, адже з моменту її останнього візиту вражаючих змін не сталось. Вдалось поспілкуватись з директором фірми-підрядника ТОВ «АНТАРЕС-БУД», який шокував інформацією про чергове відтермінування кінцевої дати завершення ремонту гематологічного відділення.
Вікторія Москаленко наголосила, що на завершення будівельних робіт чекають люди, що мають онкологічні захворювання, а тому зволікати нема часу та можливості.
Ще однією негативною новиною, яка до цього замовчувалась замовником робіт та підрядником - нестача коштів для завершення ремонту даху.
Відразу після візиту до КНП «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» Вікторія Москаленко провела оперативну нараду з представниками клінічної лікарні, директором фірми- підрядника та проектантом ПП «Зодчій».
Окрім питань термінів виконання ремонтних робіт гематологічного відділення й акцентуванні Вікторії Москаленко на необхідності їх виконання без зайвих зволікань, також були обговорені технічні моменти, які наразі викликають труднощі.
Голова Миколаївської обласної ради задля скорішої реалізації проекту готова допомогти в їх вирішенні, хоча це робота замовника робіт: це питання встановлення пожежної сигналізації та встановлення кисневого забезпечення палат - проведення кисневої підводки.
Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку