54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

З ДНЕМ СИЛ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ ЗСУ!

29.07.2020

Указомом Президента України П. Порошенка від 26 липня 2016 року N 311/2016 з метою подальшого розвитку національних військових традицій, ураховуючи важливу роль Сил спеціальних операцій Збройних Сил України у забезпеченні обороноздатності держави 29 липня встановлено Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Свято встановлено для сприяння подальшому розвитку національних військових традицій, військово-патріотичного виховання молоді та її готовності до захисту Батьківщини.

 

Сили спеціальних операцій - окремий рід сил, який може залучатися до здійснення заходів правового режиму воєнного і надзвичайного стану, організації та підтримання дій руху опору, проведення військових інформаційно-психологічних операцій, боротьби з тероризмом і піратством, заходів щодо здійснення захисту життя, здоров’я громадян

 

«Сьогодні я вітаю наймолодший, проте дуже надійний та досвідчений рід військ ЗСУ! В умовах сьогодення, досі не визнаної війни з Росією Ви виконуєте завдання, що поєднують в собі надзвичайну багатозадачність – блискавичну силу, розум, витримку, прорахунок дій ворога, вміння миттєвого реагування, робота з надсучасною технікою.

 

Дякую Вам за любов до України, відданість і патріотизм, захист своїх співвітчизників, за Вашу відданість та хоробрість!

 

Кожному з Вас я бажаю стати кращими професіоналами своєї справи, міцного здоров’я, сімейного благополуччя!

 

Зі святом!», - голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку