54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗБІРКИ ГУМОРЕСОК «КРИВООЗЕРСЬКІ УСМІШКИ»

21.07.2020

У Кривоозерській районній бібліотеці відбулася презентація збірки гуморесок місцевих авторів «Кривоозерські усмішки». До збірки увійшли авторські роботи неодноразового переможця естрадних конкурсів всеукраїнського та обласного рівня Миколи Каганюка (с. Красненьке), володаря гран-прі обласного конкурсу «Веселі витребеньки» Анатолія Гоцюка (с. Тридуби) та інших кривоозерських митців-аматорів – Таміли Гримак (с. Велика Мечетня), Віктора Дідухова (смт. Криве Озеро), Марії Івах (с. Красненьке), Лідії Круглик (с. Секретарка), Бориса Сікорського (с. Берізки) та Людмили Чумак (с. Гойдаї).

Незважаючи на обмежений через умови карантину формат заходу, зустріч носила дуже душевний та позитивний характер. Присутні на презентації автори виступили перед глядачами із новими та вже відомими творами. Учасники зустрічі висловили окрему подяку екс-голові Кривоозерської райдержадміністрації – раднику голови Миколаївської обласної ради Олексію Мірошниченку за його ініціативу щодо народження такої збірки гуморесок місцевих митців та сприяння у її виданні спільно із представниками Громадської організації «Фонд розвитку м. Миколаєва» Михайлу та Тетяні Золотухіним.

Сам Олексій Мірошниченко під час зустрічі подякував працівникам сектору культури та бібліотеки, якими здійснювалися збір та обробка матеріалів, а також журналістам місцевої газети «Кривоозерщина» та бібліотечним працівникам за ідею видати цю гумористичну збірку у форматі «захалявної книжечки», завдяки чому вона, за оцінками учасників презентації, отримала нестандартний сувенірний вигляд.

Також радник голови обласної ради висловив побажання, щоб унікальна Кривоозерська громада, яку він у своїй післямові до збірки назвав «перлиною у намисті Миколаївщини», продовжувала зберігати свою єдність та українську самоідентичність, відлік якій ведеться ще з часів розбудови Української Держави за гетьманства Богдана Хмельницького, та привітав місцевих жителів із тим, що територіальну громаду не покромсали на шматки внаслідок децентралізаційних реформ останнього часу і вона має перспективу розвитку у форматі «один район – одна громада», яку відстоювали місцеві жителі разом із керівництвом.

Найближчим часом примірники презентованої збірки гуморесок буде передано до шкільних та сільських бібліотек Кривоозерщини.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку