54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ПРЕДСТАВНИКИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІДВІДАЛИ КНП «ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ»

16.07.2020

В рамках робочої поїздки підприємствами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області, яку 16-го липня здійснили перший заступник голови Миколаївської обласної ради Тахір Садрідінов, радники голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак і Анна Воронок, депутат Миколаївської обласної ради, голова постійної депутатської комісії з питань житлово- комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва Григорій Ташлик відвідали Комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий центр медичної реабілітації», яке було утворене шляхом злиття туберкульозного санаторію «Дубки» та кардіоревматологічного санаторію «Південний».

                Останнім часом активно культивується питання, що внаслідок реформування нібито позбавляються права на лікування діти хворі на туберкульоз.

Згідно статуту КНП, затвердженого обласною радою 26 грудня 2019 року № 19, основною метою діяльності Підприємства є забезпечення медичного обслуговування дитячого населення Миколаївської області шляхом надання медичних послуг лікувально- профілактичного та реабілітаційного характеру в порядку та обсягах, установлених чинним законодавством України. Це Підприємство створене з метою надання медичної реабілітаційної допомоги дітям Миколаївської області віком від 6-и до 14-и років за фахом: фізична та реабілітаційна медицина, дитяча кардіоревматологія, дитяча фтизіатрія, дитяча пульмонологія, дитяча отоларингологія, дитяча стоматологія, фізіотерапія, педіатрія, лікувальна фізкультура, кліматолікування.

                Представники обласної ради з´ясували – має місце маніпуляція суспільною думкою. По-перше, у комунальному закладі ніколи не було хворих дітлахів. На разі, йдеться винятково про схильність організму цієї групи дітей до захворювання і надання специфічної профілактичної допомоги з метою запобігання цьому. По-друге, кількість отриманих внаслідок реформування ліжко місць не впливатиме на роботу КНП.

                Перший заступник голови обласної ради, депутати обласної ради відмітили неефективність керівництва установи. Купу питань викликала недоглянута територія, відсутність елементарного відновлення сходів на берег річки. До сьогоднішнього дня не розроблено перспективний план подальшого функціонування Комунального некомерційного підприємства «Обласний дитячий центр медичної реабілітації».

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку