54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ СПІЛЬНО З ДЕПУТАТАМИ ВІДВІДАЛИ КОМУНАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ОБЛАСТІ

16.07.2020

У зв´язку із припиненням дії контрактів керівників підприємств, які належать до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області та подальшою необхідністю проведення конкурсів, представники депутатського корпусу облради здійснюють їх об´їзд з метою ознайомлення із поточною ситуацією, перспективами розвитку комунальних установ.

                Зранку 16-го липня перший заступник голови Миколаївської обласної ради Тахір Садрідінов, радники голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак і Анна Воронок, депутат Миколаївської обласної ради, голова постійної депутатської комісії з питань житлово- комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва Григорій Ташлик в рамках робочої поїздки побували в Обласному центрі фізичного здоров´я населення «Спорт для всіх».

                Представники депутатського корпусу хотіли почути від керівництва комунальної установи наявні проблемні питання, бачення подальших перспектив. На жаль, на робочих місцях не виявилося ані адміністрації Обласного центру фізичного здоров´я населення «Спорт для всіх», ані жодного з його працівників.

                Обласний центр фізичного здоров´я населення «Спорт для всіх» знаходиться за одним юридичним адресом – Спортивна 17 і на території іще одного комунального підприємства Миколаївської обласної ради, а саме Школи вищої спортивної майстерності. Тахіру Садрідінову, Григорію Ташлику, Оксані Корсак та Анні Воронок не вдалося поспілкуватися і з її керівництвом.          

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку