54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, ПЛАНУВАННЯ, БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

14.07.2020

13-го липня в Миколаївській обласній раді відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій.

                На початку роботи депутати обласної ради розглянули звернення КНП "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ". В результаті реалізації медичної реформи заклад опинився у достатньо складному становищі. Насамперед, йдеться про гостру нестачу коштів на заробітну плату, закупівлю медикаментів, харчування пацієнтів тощо.

                Колектив госпіталю звернувся до Миколаївської обласної ради з проханням розглянути можливість залишати 100% орендної плати за комунальне майно у розпорядженні закладу.

                Голова Миколаївської обласної ради ініціювала внесення даного питання на розгляд постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування бюджету, фінансів та інвестицій.

                «Ви знаєте про ситуацію щодо вкрай недостатнього фінансування. Але те, що ми можемо їм сьогодні допомогти – це 100% орендної плати з майна, яке є у них на балансі, залишити на рахунках лікарень. Я прошу внести це на розгляд комісії, щоб обласна державна адміністрація це терміново розглянула і внесла необхідні зміни»,- зазначила Вікторія Москаленко.

                В рамках засідання депутати постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування бюджету, фінансів та інвестицій погодили внесення змін до обсягів видатків обласного бюджету для закладів охорони здоров´я. Так, в рамках розпорядника коштів, знято зекономлені кошти за оплату енергоносіїв у сумі понад 2 млн. грн. з КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР» МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ з подальшим збільшенням поточних видатків загального фонду на цю ж суму для КНП «Дитячий центр медичної реабілітації», у зв´язку зі складним фінансовим становищем останнього.

                Також перерозподілено видатки обласного бюджету, а саме зменшено видатки загального фонду обласного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів. На разі мова йде про спеціалізовану стаціонарну медичну допомогу. Гроші отримають п´ять закладів, які перебувають на субвенції з державного бюджету.

                Продовжує бити на сполох керівник КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ» МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ Світлана Федорова. Під час засідання постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування бюджету, фінансів та інвестицій вона знову заявила про гостру нестачу фінансування. При цьому, зазначила Світлана Федорова, з червня Національна Служба здоров´я припинила фінансувати лікарню за пакетом COVID-19. Загальна місячна потреба, за словами керівника КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ» МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, складає близько 5 млн.грн. За ініціативи голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко джерело фінансування було знайдено.

«Щойно ми 5 мільйонів гривень знайшли на інші заклади. Вищевказану суму ми перерозподілили за рахунок зняття нашого співфінансування на придбання карет швидкої допомоги. Давайте сьогодні ті 5 мільйонів, які є , направимо на допомогу Федоровій. Це дасть можливість зараз нам закрити питання. А всі інші кошти, оскільки там велика сума, ми будемо шукати»,- запропонувала голова Миколаївської обласної ради. Її підтримали і депутати.

 

               

 

               

 

 

Оголошення Читати всі
2020-07-15
ОГОЛОШЕННЯ

21 липня 2020 року, об 11.00 відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства "Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб" Миколаївської обласної ради із заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу.

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Серпень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку