54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, ПЛАНУВАННЯ, БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

14.07.2020

13-го липня в Миколаївській обласній раді відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій.

                На початку роботи депутати обласної ради розглянули звернення КНП "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ". В результаті реалізації медичної реформи заклад опинився у достатньо складному становищі. Насамперед, йдеться про гостру нестачу коштів на заробітну плату, закупівлю медикаментів, харчування пацієнтів тощо.

                Колектив госпіталю звернувся до Миколаївської обласної ради з проханням розглянути можливість залишати 100% орендної плати за комунальне майно у розпорядженні закладу.

                Голова Миколаївської обласної ради ініціювала внесення даного питання на розгляд постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування бюджету, фінансів та інвестицій.

                «Ви знаєте про ситуацію щодо вкрай недостатнього фінансування. Але те, що ми можемо їм сьогодні допомогти – це 100% орендної плати з майна, яке є у них на балансі, залишити на рахунках лікарень. Я прошу внести це на розгляд комісії, щоб обласна державна адміністрація це терміново розглянула і внесла необхідні зміни»,- зазначила Вікторія Москаленко.

                В рамках засідання депутати постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування бюджету, фінансів та інвестицій погодили внесення змін до обсягів видатків обласного бюджету для закладів охорони здоров´я. Так, в рамках розпорядника коштів, знято зекономлені кошти за оплату енергоносіїв у сумі понад 2 млн. грн. з КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР» МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ з подальшим збільшенням поточних видатків загального фонду на цю ж суму для КНП «Дитячий центр медичної реабілітації», у зв´язку зі складним фінансовим становищем останнього.

                Також перерозподілено видатки обласного бюджету, а саме зменшено видатки загального фонду обласного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів. На разі мова йде про спеціалізовану стаціонарну медичну допомогу. Гроші отримають п´ять закладів, які перебувають на субвенції з державного бюджету.

                Продовжує бити на сполох керівник КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ» МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ Світлана Федорова. Під час засідання постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування бюджету, фінансів та інвестицій вона знову заявила про гостру нестачу фінансування. При цьому, зазначила Світлана Федорова, з червня Національна Служба здоров´я припинила фінансувати лікарню за пакетом COVID-19. Загальна місячна потреба, за словами керівника КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ» МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, складає близько 5 млн.грн. За ініціативи голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко джерело фінансування було знайдено.

«Щойно ми 5 мільйонів гривень знайшли на інші заклади. Вищевказану суму ми перерозподілили за рахунок зняття нашого співфінансування на придбання карет швидкої допомоги. Давайте сьогодні ті 5 мільйонів, які є , направимо на допомогу Федоровій. Це дасть можливість зараз нам закрити питання. А всі інші кошти, оскільки там велика сума, ми будемо шукати»,- запропонувала голова Миколаївської обласної ради. Її підтримали і депутати.

 

               

 

               

 

 

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку