54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«НАМ НЕОБХІДНО ВИХОВУВАТИ ПАТРІОТИЧНЕ ПОКОЛІННЯ»,- ДЕПУТАТИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПОЗИТИВНО ОЦІНИЛИ ІДЕЮ СТВОРЕННЯ У МИКОЛАЄВІ ЛІЦЕЮ З ПІДВИЩЕНИМ РІВНЕМ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОЇ ПІДГОТОВКИ

03.07.2020

Ліцею з підвищеним рівнем військово-спортивної підготовки у Миколаєві бути. Ініціативу волонтерів, активістів громадських організацій підтримали депутати Миколаївської обласної ради, члени постійної комісії з питань культури, науки і освіти, сім´ї та молоді, спорту під час робочого засідання 2-го липня.

                Вже протягом декількох років з цим питанням до голови обласної ради Вікторії Москаленко зверталися волонтер, керівник ЦДУ АТО Ольга Малярчук, голова ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» Ілля Шполянський. Ідейні натхненники проекту попередньо з´ясували, що Миколаївська область чи не єдина на теренах країни, в якій відсутній такий заклад. На думку Ольги Малярчук для реалізації напрямку військово-спортивного виховання підростаючого покоління саме в стінах ліцею вже є всі підстави. Зокрема, має місце колосальний попит на створення подібної установи. У вайбер-каналах та соціальній мережі Фейсбук було проведено опитування. Крім того, Миколаївська область сьогодні займає перші місця за кількістю дислокованих тут військових частин. Їх потенціал, переконані ініціатори, можна використовувати для навчання і обміну досвідом.

                Депутати постійної комісії з питань культури, науки і освіти, сім´ї та молоді, спорту позитивно оцінили ідею волонтерів та активістів громадських організацій. Обласній державній адміністрації рекомендували відпрацювати спільно з ініціаторами проекту можливі варіанти його реалізації із залученням до цього процесу представників депутатського корпусу .

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку